Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

strumfi, condoleante.

voiam sa-ti laud gradina fermecata (am vazut pozele aseara) dar dupa aceea am citit mesajul tau, plus atentatul de la nisa de care am aflat de dimineata, de la stiri...

of, cat de nedreapta este viata uneori...altii fac umbra pamantului degeaba, sau chiar comit ticalosii, si traiesc bine-merci...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa plec in oras sa imi iau vreo 2 bluze negre. Nu am deloc nimic. Cand a murit tata era martie si frig, acum e iulie si 40 grade. Nu am stare, imi vine sa musc din perete de frustrare... nu inteleg! nu inteleg cum a fost posibil... Am lasat vorba profesoarelor Sophiei sa stie daca i se schimba comportamentul, stie ca plec la noapte in Ro. M-a intrebat de ce si i-am spus ca unchiul pleaca departe si sa imi iau la revedere... Nick aseara cand eu vorbeam la telefon cu sora mea din Tenerife care mi-a dat vestea si cum repetam ca nu e posibil, eram agitata, Sophia a intrebat ce s-a intamplat si Nick i-a spus ca unchiul a murit. si ea serioasa ne zice ca sa nu ne facem griji ca toti cei care mor ajung in Rai... Nici pe unchiul&nasul ei nu o sa si-l mai aduca aminte Sophia decat din poze. Au fost aici in Mai de Paste o saptamana si am petrecut cateva zile minunate hai hui prin LOndra.. a fost ultima lor vacanta impreuna.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...