Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu stiu detalii foarte multe. Stiu doar ca i-a fost rau peste zi marti, seara l-a dus sora mea la urgente si acolo avea glicemia fff mare, aproape 400 si a durat 6 ore pana l-a bagat careva in seama. Si cand l-a bagat i-au bagat glucoza!!!!!!!!!!! la glicemie de 400!!!!! peste noapte i-a fost rau si dimineata abia, miercuri, i-au bagat insulina! Miercuri la pranz l-au dus la terapie intensiva, dupa ce i-au facut CT si au vazut ca e pancreatita acuta, diabet cronic! de care nu stia!!!!!!!!! si ficatul ff gras...  si cred eu ca avea si probleme cu inima, nedepistate! 

 

Si uite asa dintr-un om aparent sanatos.. ieri era ok, ba voia si acasa ca nu mai voia sa stea in spital la ATI ca vedea cazuri naspa si se demoraliza. Si aseara pe la 8 parca au inceput sa se agite doctorii si precum sora mea era pe sala si-a dat seama.. dar mai departe de atat nu mai stiu detalii. Mama nu poate sa imi spuna ca e cu ea si nici nu mai are voce, sora mea din Bucuresti nu stie.... cea din Tenerife nici atat... O sa aflu cand ajung acasa.

 

Plec in oras, ma doare capul.. nu am dormit decat vreo 3 ore si la noapte nici o sansa sa dorm, zborul pleaca la 11 seara de aici si ajunge la 4 dimineata la iasi. Eh o sa dorm eu alta data.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgen

 

 

 

strumfi, sunt fara cuvinte. o imbratisare calda de la mine, nu stiu ce sa spun, ma rog ptr tine ptr voi. 

 

 

si mi-au pierit ideile cand am citit de cumnatul Dorinei. 

astazi am intalnire pe skype cu victor, ma duc sa fac ceva munca domestica, sa-mi tin gandurile in frau. 

 

traiti in fiecare zi la maxim, traiti tot ce simtiti, petreceti timp cu cei dragi, lasati deoparte nimikurile...... viata asta e mult prea scurta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...