Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ziua buna tuturor

 

 

de doua zile ma gandesc la strumfi, la familia ei si la incercarea grea prin care trec. ma rog ca dumnezeu sa le dea putere sa mearga inainte. strumfi, o imbratisare stransa de la noi toti.  [:)]

 

 

ieri am biciclit, aproape  40 km, am ajuns acasa kaput, abia am urcat scarile. 

barbatul mi-a dat haus-arrest, nu am voie sa mai ies singura din casa.  [:-)))]  [:-)))]

si fac planuri de concediu, evident singura. [biz]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viviana, felicitari Silviei, criminali mi se par cei ce se joaca asa cu notele de la examene. mai multe nu spun. 

 

mihaela_s, vacanta frumoasa, calatorie linistita. 

 

mianna, vacanta frumoasa si tie. 

 

 

rall,  [il]  deci tu esti matusica cea buna.  [:)]

(mor cand nepotii mei imi spun matusica  [fri] ) 

 

 

am uitat sa va spun ca Monika'mea s-a casatorit. si i-am spus matusica! a facut o mutra de zile mari.....  [:-)))] cununia  a avut loc pe un camp cu flori, ea intr-o rochie alba cu flori si in picioarele goale. asa cum si-a dorit mereu. 

sa nu uitati, si cele mai ascunse visuri se pot implini. 

 

ma duc sa bicicles putin, de maine inapoi pe cai si pe noi proiecte. 

 

v-am spus ca mam inscris intr-un club? se numeste clubul invingatorilor.  [pk]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniela, imi pare rau ca nu ne vedem maine... poate data viitoare.

 

Din restul pinguinilor, mai ziceti cum a ramas, cine reuseste sa vina si cine nu, ca maine ar trebui sa confirm rezervarea si sa zic un numar de persoane cat mai apropiat de cel real.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

) am uitat sa va spun ca Monika'mea s-a casatorit. si i-am spus matusica! a facut o mutra de zile mari..... [:-)))] cununia a avut loc pe un camp cu flori, ea intr-o rochie alba cu flori si in picioarele goale. asa cum si-a dorit mereu. sa nu uitati, si cele mai ascunse visuri se pot implini.  [pk]

 

Tie o sa iti zicem Kupidon [:D] de acum inainte. Si ce unchi decis ai!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna pinguini

 

Am ajuns cu bine ieri...o vreme de cacao in Ungaria, cu ploaie marunta si deasa si un vant de am crezut ca ne luam zborul  [zirea] am mers cu 80 km/h, depaseam doar tirurile....la vama la Nadlac era coada, a durat cam o ora pana am intrat in tara...de la Arad la Deva a plouat rau, la Sibiu insa a fost ok...pe Valea Oltului ba ploaie, ba soare...din Pitesti am avut vreme frumoasa...traficul a fost ok, mai bine decat duminica.

 

Azi am avut musafiri la gratar, a fost foarte fain.

 

Maine mergem cu Marcia la dermatolog (are 3 alunite pe care vrea sa le scoata), iar pe seara ne intalnim cu pinguinii...de-abia astept  [pk]  [pk]  [pk] Daniela, ce pacat ca nu poti veni.

 

Marti mergem la RAR cu masina, miercuri iesim la o bere cu cumnatul lui fratelo si sotia lui, joi mergem la alti prieteni in vizita, vineri la Divertiland...program incarcat  [:D]

 

Catelul Nero e adorabil....asa spune copila...e dragut rau si cumintel...si are chef de joaca...Marcia il alearga, de pica lat dupa aia...fura papucii si ii duce in iarba...mamei i-a luat si matura de pe terasa.

 

Viv, ma bucur tare mult pt Silvi  [flo2] vine si ea maine ? 

 

Miha, drum bun.

 

Noapte buna,  merg la culcare  [nani]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...