Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu am plecat inca. Sunt la sora mea in oras, nasa, cea care si-a pierdut sotul. Mai stau cu ea pana plec la Iasi la aeroport. Pe la 4 vine mama si sotul surorii din Bucuresti si ma duc la aeroport. Avionul e la 21.10 din Iasi si ajunge la Londra la 22.10 parca, ora UK. Precum mi-am luat numai bagaj de mana sper sa ajung acasa repede, ca nu mai stau sa astept valiza. Vine Nick dupa mine. Maine neaparat sa ajunga la birou ca azi si ieri a muncit de acasa cat sa o duca si aduca de la scoala. Joi e ultima zi de scoala. 

Zbor lin! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bulgaria pe la Duni am inteles ca este mai ok. Sau Grecia- hai fruntea sus. Daca te uiti pe un last min? 

 

La Duni am fost, vreo 2-3 ani la rand chiar, cand era fii-mea mai mititica.

Grecia - am gasit ceva, unde merg niste prieteni de-ai nostri, treaba e ca ne costa mai mult decat sejurul pentru Turcia si impresiile nu sunt chiar grozave...dezbatem in seara asta incotro o luam...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Corina, diseara iti trimit linkul de la vila unde a fost sora mea, in Grecia. Au fost la sfarsitul lui iunie si venit foarte incantati.

 

Felicitari baiatului! Sa aiba patru ani minunati la liceu!

 

P.s. vreau si eu link-ul. Ms.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai ce de scuze...e clar ca nu vedem poze!

 

Miana, sa te bucuri de vama, de soare, de mare...de tot!

 

Rall, am vrut sa zic de ieri. Super poze, ca de obicei! Vacanta placuta cu nepotelul!

 

Corina, spet sa gasiti ceva ok, si ca destinatie si la bani!

 

Michelle, felicitari ptr job!

 

Si daca va intrebati de ce scriu asa de ciudat...si imi mai amintesc cate ceva din cap trecut...ma doare iar capul. Si m-am cam saturat. 

Acum am luat no-spa, nurofen forte, cafea, lamaie, spray-ul de la dr. Ceai cu mai multe plante, dus, masaj la ceafa... nu mai am variante. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...