Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

strumfi, aceasta incompetenta din partea medicilor nu ar trebui lasata nesanctionata.

stiu, momentul e cumplit, perioada care va urma e si mai si, dar sora ta, ajutata de cei din jurul ei, ar trebui sa faca ceva impotriva celor de la urgente, care au ucis un om din nepasare, incompetenta, indiferenta....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Corina se referă la incompetenta cu glucoza cred. Plus indiferenta, sa stea un om cu glicemie așa mare atâta timp fara insulina. E posibil ca finalul sa fi fost tragic dar măcar medicii ar fi facut tot ce le statea in putința.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina se referă la incompetenta cu glucoza cred. Plus indiferenta, sa stea un om cu glicemie așa mare atâta timp fara insulina. E posibil ca finalul sa fi fost tragic dar măcar medicii ar fi facut tot ce le statea in putința.

 

da-da, la asta m-ar referit.

poate daca ar fi chemat ambulanta, in loc sa mearga ei la urgente, ar fi fost mai bine, ar fi fost mai multe sanse pentru depistarea glicemiei marite si s-ar fi intervenit rapid cu insulina ? acum, faptul e consumat, dar e cumplit ce s-a intamplat...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la noi [flo2]!

 

Citesc, dar nu am nimic important sa va spun...am vazut foto extraordinare [il]. Felicitari tuturor pentru rezultatele de la examene si succes la alegerea liceului/facultatii [flo2]!

 

Strumphi, un gand bun si o imbratisare stransa [grup] ! Ce trist...nedreapta soarta. Ce rost ar mai avea sa cautati vinovatii? Suferinta e si asa destul de grea. Ai grija de tine [pup]!

 

Kari, bine ai revenit [flo]!

 

AMR o saptamana pana la co...

 

[flo]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am un gol in stomac cu vestile astea.

Incep sa ma gandesc ca educatia asiatica, cel putin in trecut, in care moartea nu e o sperietoare ci un lucru banal, este mult mai benefica pentru oameni. Asta inseamna sa traiesti bine zi de zi, iar cand pleci...drum bun.

Prea multa durere seamana evenimentele astea...prea multa durere.

Strumph, condoleante familiei voastre!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphy, condoleante! Imi pare tare rau pentru durerea ta si a familiei tale! [flo2]

 

Nu-mi vine sa cred nici ce s-a intamplat in franta...

 

Ioana, multumesc ptr aprecieri. Iti dai seama ca m-am topit auzind cum e laudat talentul fiica-mii.

Maine e sf. Iulia.

 

Multumesc tuturor celor care v-ati gandit la mine. Ma gandesc ca ma plimb pe la dr ( deja am fost la 4) fac analize...si cum n-am nimic, o sa crap asa, fara diagnostic [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...