Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

Michelle, doamna cu parul lung e Viviana_06, cealalta Viviana e doamna bruneta cu plete pana la umeri.

 

Yagmur, iti sta f bine tunsa scurt!

 

Sunteti toate frumoase si zambarete.

 

Strumphi, o imbratisare mare de la mine. Sa ajungi cu bine acasa si sa te odihnesti. De ce dureaza asa mult imbarcarea?

 

In Caraibe plecam cand ii vine pasaportul baiatului, dupa 1 august. Cautam un last minute.

 

Daniela, poate musafirii vor pleca acasa cu niscaiva pisoi in bagaje?

 

Mianna  distractie placuta si vreme superba!

 

Rox, un compromis ar fi sa l lasi pe Patrick sa se vopseasca cu spray din ala care se duce la  prima spalare.

 

Kari si Silvi, sanatate, sa treaca ametelile si durerea de cap!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va salut din Banska Bystrica! Am avut trei zile bune, frumoase, pana acum. Wroclaw e un oras imens dar centrul istoric e frumos tare. Ne-a placut. Mancare poloneza, te lingi pe degete. Am mancat, la insistentele Silviei, pirogi, extraordinare! Daca aveti drum prin Wroclaw, il recomand! 

 

Maine plecam spre Ro, astept cu interes sa ajungem. 

 

Am răsfoit rapid, am citit de băiatul lui Vivi ca a intrat, felicitari!!!! Si am vazut doamne frumoase la întâlnire, ma bucur. 

 

Si noi, in Wroclaw 

 

post-3506-16641_thumb.jpeg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi, drum bun! La noi caldura asta dementa a venit ieri, fix dupa ce au plecat ai mei. Chiar duminica noaptea era ceata si cu toate previziunile lor de canicula ma gandeam ca nu o sa vina. Sper sa te linistesti un pic acum ca ajungj la Sophia. Pentru sora/ nasa ta, multe ganduri bune.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi dupa lectia de inot am ramas cu fetitele la 'pipcina' inca o ora juma. Cand am plecat de acolo erau rupte se oboseala, asa ca acasa am dormit toate trei de pranz. Piculina mai mult a motait, eu si Miculina insa am dormit cu mare pofta. Apoi am spalat chestii mai atipice (gen protectia de saltea, pilote, perne) care trebuie sa se usuce bine si pentru care canicula este perfecta. Acu seara am udat gradina si gazonul si am mai plantat niste garofite. Si acum ma duc sa ma infig intr-o inghetata [pofticios]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...