Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

Ce ma enerveaza vanatoarea asta de Pokemoni. M-a sunat Turbo ca el iese afara, in parc, sa vaneze. Nu avea instalata aplicatia dar acum cred ca o are. Nu il vreau afara singur cu telefonul. El e impiedicat de fel.  [batcap] . 

 

pai... nu-l lasa. si vezi ca mananca date de numa', Patrick a halit 2gb in 5 zile [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pot sa laud barbatu`, da? Asta pe langa florile de care a avut grija!? [fri] A pus la spalat, toate la un loc: albe, negre, rosii, verzi si portocalii... le-a intins in pod pe sarme.. o frumusete! ptiu ptiu.. sa nu il deochi! Nu stiu cum a nimerit si butoanele la noua masina! [alcool]  [:-)))] Mi-a spalat o pereche de blugi de o purtasem eu sapt trecuta si in care aveam o listuta cu ce trebuie sa mai cumpar si sa fac pana la/pentru vacanta. Ati inteles ca nu a cautat prin buzunare si e toata ferfenita?! mda.. sa il pupe mama pe el de barbat cuminte si harnicut. [:-)))]  sa ma apuc de refacut lista macar si sa incep usor usor sa le ordonez pentru valize. Nu am nici un chef, dar trebuie. Mai bag un magneziu, o vitamina... or trece si astea 2 zile cumva...  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Strumphi,zic si eu, ia-o usor!  Musafirii vin sa va vada pe voi, nu sa verifice daca ai aspirat dupa canapea. Florile isi revin, sau nu .. pui altele, nu-i gaura'n cer. Cred ca esti foarte obosita si trista, dar incearca sa refulezi in alta parte, nu pe sot si copil. Desi, daca nu sotul, atunci cine sa ne inteleaga!? Te imbratisez strans! Ai grija de tine! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pot sa laud barbatu`, da? Asta pe langa florile de care a avut grija!? [fri] A pus la spalat, toate la un loc: albe, negre, rosii, verzi si portocalii... le-a intins in pod pe sarme.. o frumusete! ptiu ptiu.. sa nu il deochi! Nu stiu cum a nimerit si butoanele la noua masina! [alcool] [:-)))] Mi-a spalat o pereche de blugi de o purtasem eu sapt trecuta si in care aveam o listuta cu ce trebuie sa mai cumpar si sa fac pana la/pentru vacanta. Ati inteles ca nu a cautat prin buzunare si e toata ferfenita?! mda.. sa il pupe mama pe el de barbat cuminte si harnicut. [:-)))] sa ma apuc de refacut lista macar si sa incep usor usor sa le ordonez pentru valize. Nu am nici un chef, dar trebuie. Mai bag un magneziu, o vitamina... or trece si astea 2 zile cumva... [il]

 

Alea albe ce culoare au acum?  [:-)))]

 

Si nu te mai plange de caldura, mai bine impacheteaz-o si trimite-mi-o aici, ca-s niste norisori si-un vant care-mi face pielea de gaina.

 

Si azi noapte a fost friiiig - am ajuns in camera inghetata, am dormit fara geam deschis (si fara AC) si cu patura pe mine...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

strumfi, cumpara servetele din acelea speciale captatoare de culori, pune-le la vedere pe sau langa masina de spalat / detergentul de rufe si instruieste temeinic sotul din dotare, ca daca ii mai vine vreo initiativa de spalat rufe, sa arunce in cuva masinii si 1-2 servetele din acelea, sa fii sigura ca nu se pateaza cele deschise de la cele inchise la culoare.

io am facut nu demult una si mai gogonata : i-am spalat sotului o vesta in care avea telefonul mobil de serviciu. un nokia vechi, antic si de demult, cu butoane. am observat boacana abia cand am strans rufele de la uscat. am desfacut telefonul, l-am sters cat am putut, l-am lasat pe calorifer la uscat, apoi tot desfacut l-am tinut cateva zile pe o noptierea siiiii....dupa ce l-am asamblat si l-am conectat la incarcator, a functionat perfect. inca functioneaza si in prezent. traiasca nokia model vintage, tare bune si rezistente sunt telefoanele astea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...