Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

Buna dimineata!

 

Soare, putin cam racoare...anul acesta suportam altfel temperaturile ridicate de peste zi.

 

Strumphi, vin eu la cafea [:)]. Florilor le-a fost dor de tine...din cauza asta au ajuns asa ofilite [flo2] . La ce temperaturi spui ca sunt la voi in perioada asta, chiar daca sotul tau le uda o data pe zi tot erau parjolite de soare. Sunt sigura ca o sa rezolvi toate treburile planifcate  [pup].

 

Uff, mai am doua zile...si pentru ca nu plecam nicaieri am planificat iesiri ca fetele, la piscina, la city mall, la shopping...am multe pe lista, sper sa le bifez pe toate.

 

"Nepoteii" sunt bine, li s-au deschis ochisorii iar mamica are grija de ei. N-am reusit sa-i fotografiez... [batcap]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Michelle, nu stiu ce treaba au femeile cu homofobia... Da' e si misogin, bine ca mi-ai amintit [:D] In general, toti dictatorii au inceput prin a avea simpatizanti din mai toate categoriile/ paturile sociale etc. Asta nu i-a faut mai putin nocivi. Intre Trump si Clinton, ea e raul cel mai mic din punctul meu de vedere, asa ca ramane sa zicem ca englezul: let's agree to disagree.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

la mine merge ok forumul, nici un glitch.

 

sunt coma de oboseala, Eva a prins o viroza de vara, nu am dormit azi noapte ca ba o durea gatul, ba burta, i-a tot fost sete, nitel subfebrila... cat sa fiu groggy azi. mai am o singura zi, daca supravietuiesc asteia, ceeace intentionez sa fac :)

 

mianna, brava!!! [;)]

 

Mihaela, distractie placuta si sa va si relaxati putin!

 

chiar nu mai stiu ce vroiam sa zic.. revin eu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apoi a vorbit fiul mare a lui trump. zau daca nu il vad viitor candidat la presedentie. cat de frumos si cit de bine a vorbit de taica-su...de copilaria lui...de cum I-a pregatit taica-su pt viata. e ff educat.

Dar pe nevasta ai vazut-o? O moaca de Barbie castigata la ruleta ruseasca, a copiat discursul lui Michelle Obama [:-)))] Si ce diferenta intre ele..

 

Eu chiar nu inteleg cum s-a putut intampla. Adica chiar au lasat-o pe ea sa isi copie discursul de pe net? Sau i-a facut o gluma extrem de proasta angajatu' care trebuia sa i-l scrie?

 

https://www.theguardian.com/us-news/video/2016/jul/19/compare-melania-trumps-speech-with-michelle-obamas-2008-address-video

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...