Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mama sta in Zalau. M-ar putea lua matusa lui ovi dar cum vine asta, al meu are apartamentul alor lui moștenit, are certificat de Moștenitor, el va locui acolo si eu la altii? 

Fara grija! Si eu am adresa de pe buletin diferita de a sotului. El e luat in spatiu de mama lui, in oras, eu am buletin pe adresa de la noi din sat, unde avem casa 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum mai zicea cineva parca Ioana, ca madam e raul cel mai mic...nu , nu e asa...absolut de loc...a facut f mult rau tarii si lumii...nu I se mai poate acorda nici o sansa. lumea o vrea la puscarie. sunt o familie de mincinosi pe fatza...si ea si barbate-su...care nu ar treb sa fie in libertate...cu atit mai mutl sa candideze.

 

 

Michelle, eu nu prea am preferinte in legatura cu ceea ce vor alege americanii si nici atatea elemente pe care sa le judec.

Totusi, cum se face ca mai toata lumea cunoscuta (personalitati din toate domeniile) privesc cu groaza la varianta cu trump presedinte? M-ar interesa parerea ta.

 

In alta ordine de idei, trump presedinte ar fi a 6-a nenorocire (din 10) ce i s-ar putea intampla omenirii, din cele cunoscute si posibile

http://www.digi24.ro/Stiri/Digi24/Extern/Alegeri+SUA+2016/Donald+Trump+pe+locul+6+din+10+in+topul+celor+mai+mari+pericole+

 

Dar, in lumina ultimelor evenimente nefaste intamplate in lume, e foarte posibila alegerea acestuia, ca o dovada ca o nenorocire nu vine niciodata singura.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello!

Gata, am inscris copchilul la liceu! A mers relativ repede, chiar daca eram acolo destul de multi copii si parinti.

Acum sunt la serviciu, dar pot sa ma duc linistita acasa sa fac bagajul [pk]

Maine dimineata plecam spre Tulcea, inca nu stiu la ce ora pentru ca e in functie de salupa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua buna

 

 

 

 

Nu am mesaj...

 

ba trebuie sa ai, nu stiu exact unde, dar m-am uitat la poze intai sunt aceleasi poze care le-ai pus aici, pozele facute de printesa ta.  [il]

 

 

sunt rupta. nu am facut mare lucru, decat m-am invartit ca o gaina beata (citat de la dl sot) in casa, am intins doua masini de rufe si am dat ordine la toata lumea.  [fri]

si eu ar trebui sa impachetez cate ceva, dar ma gandesc ca e prea cald afara si daca mergem dezbracati nu-i nici o problema.  [clo] a, am uitat ca m-am copt langa aragaz, am facut o mancare de vinete cu carne tocata. pe care probabil va trebui sa o arunc cand ne intoarcem acasa. luiza e plecata la münchen, maine si poimaine are filmari undeva in afara orasului, mai raman mustele si musculitele sa se hraneasca. 

 

 

Ioana,  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv06, sa fie intr-un ceas bun! Noroc si succes pe tot parcursul liceului ii doresc!

 

Pana acum si domnisora mea a fost admisa la o sectie a Universitatii. [pk]

Maine mai astept rezultatele de la alta.

Si tocmai marti rezultatele pentru ASE.

 

Daca sunt pozitive si celelalte rezultate va fi de ales. Aici incepe greul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vivi, felicitari inca o data feciorului si bafta multa. iar voua vacanta frumoasa.

 

 

eu sunt de parere ca orice iesire de o zi, doua, trei, sau cinci e bine venita. daca nu merge o vacanta mai lunga, mai departe de casa, e bine venita orice iesire. asa ca ptr cei care sunt intristati ca nu pot sa-si faca vacanta la care au visat tot anul, nu-i bai. sunt convinsa ca exista multe locuri in imprejurimile pe unde locuiti  si va puteti bucura de soare si de aer curat. sau macar putina deconectare si tot ajuta.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...