Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

ca tot n-am vorbit astazi deloc si am mancarici la limba. 

la luiza in sifonier era de ceva timp un miros de vechi. lasa mereu usile deschise sa se aeriseasca, mai ales cand lipsea de acasa cu zilele usile erau tot timpul deschise. 

ieri a trebuit sa-i cer permisiunea sa ma lase sa scot lucrurile si sa vad ce este, de unde vine mirosul. ieri am dat o tura prin oras si am cumparat arome de pus in sifonier. 

iar astazi am gasit inamicul.  [alcool]  colectia de curele care zaceau pe sub haine. cred ca vre-o 8 am gasit, in sertare nu m-am uitat. alea put ca niste draci. 

le-am scos afara pe balcon, trebuie sa le depozitez intr-o cutie si sa vedem unde le vom tine, cred ca tot pe balcon. Nazarena spune ca e buna ideea, ca e bine sa le tinem afara mereu. barbatul zice sa intreb fata mai intai.  [fri] eu nu ascult de nimeni, fac ca mine. le-am scos afara si pe ale barbatului, care nu put chiar asa rau..... 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bifam adolescenta fericita, am fost la Aquaparc Aquastar aici in SATU Mare, tare ne-a placut! O sa repetam, sper sa apucam. 

 

Laura  [flo2]

 

Plecam la mama, duminica ne întoarcem pt botez. Abia astept cheful!  [pk]

Am vazut aseara si bb mic, e atat de scump!  [il]

 

We frumos tuturor!  [hia]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna

 

Am venit de la Divertiland...ft fain a fost [pk] am fost doar noi 2, Black si familia, Yagmur cu Turbo si prietena ei...acum pic de somn, diseara merg devreme la culcare.

 

Timpul a trecut atat de repede, mai e ziua de maine si gata vacanta in tara.

 

O seara faina va doresc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, am primit o veste care ma indispune. Nu e nimic grav, toti veseli si sanatosi dar cumva pe viitor voi fi mai des in anturajul unui fost gagic cu care am avut o despartite urata si sincer, nu prea mai aveam chef sa ii vad mutra... Acum o data pe an, va trebui sa suport  [zirea]  [zirea]  [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, traim intr-o lume nebuna. la televizor se vorbeste de cateva ore, dar sunt doar presupuneri, politia  a facut acum vre-o ora o declaratie, au spus ca nu au inca nimik concret, cauta, nu au dat informatii prea multe. 

si mi se pare perfect normal ca politia sa sfatuiasca cetatenii sa ramana in casa. pe cei din München, nu din toata germania. 

deci deocamdata sunt doar discutii, nu se stie inca nimik concret. 

luiza mea  a ajuns cu bine acasa de la München.  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, am primit o veste care ma indispune. Nu e nimic grav, toti veseli si sanatosi dar cumva pe viitor voi fi mai des in anturajul unui fost gagic cu care am avut o despartite urata si sincer, nu prea mai aveam chef sa ii vad mutra... Acum o data pe an, va trebui sa suport  [zirea]  [zirea]  [zirea]

 

 

eu in veci nu as face un asemenea compromis. o imbratisare de la mine sa treaca supararea.  [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...