Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

Viviana, e foarte important ca a ales ceea ce ii place. Restul nu mai conteaza  [flo2] .

Rufus, mama e bine. Are si zile mai proaste dar are putere. A aranjat balconul. E plin de flori. In casa am mai ajutat-o eu. In septembrie aflam mai multe cand ii face CT-ul. Sper sa fie bine!

Marti pleaca Turbo in tabara. Abia asteapta. Acum bantuie pe afara cu o colega de clasa, vecina cu noi. Sunt in parcul de langa bloc. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutari din Polonia  [:)]  

 

Suntem franti, am plecat ieri la 11pm si am ajuns azi la 3pm...1700 km  [ascuns] a condus doar Marco, el a dormit 5 ore inainte sa plecam...am vrut sa plecam la 3am din tara, dar cum el nu a mai putut dormi, am plecat...pana la Sibiu am facut 2.5 ore, am stat si eu treaza,dar dupa m-am culcat si m-am trezit la 6, cand eram la Nadlac...7 ore am facut, via Lugoj...al meu a zis ca drumul Deva-Lugoj e catastrofa [batcap] eu doar l-am simtit pe bancheta din spate....am mai dormit apoi pana la Budapesta...cand am intrat in Austria, am facut o pauza de cafea si reimprospatare...peste tot se auzea doar romaneste [:)] am mers prin Viena, apoi prin Cehia...ft frumos, multe satuce...iar de peisaje nu mai spun.

Nu am mancat decat atunci cand am ajuns aici, mi-era asa o foame de am lasat farfuria nuda  [:D] eu care de obicei nu mananc decat jumate din ce-i in farfurie....mancarea ft buna, mi-am luat un meniu cu carne de vaca si sos, cartofi fierti si salata de varza...dupa ce-am mancat, am facut un tur al castelului si am mai baut o bere...acum ne pregatim de culcare.

 

Maine mergem la Breslau si imprejurimi...iar marti in Germania la Görlitz si Bautzen...sunt orasele micute, dar cu o arhitectura deosebita...miercuri o luam spre casa si joi la munca  [ups] noroc ca pe 1 august e liber, sarbatorim ziua Elvetiei...as vrea sa mergem pe undeva, dar al meu nu e ft incantat.

 

Am plans dupa ce m-am despartit de ai mei, asa fac mereu cand plec...am vorbit insa mai devreme cu mama si copila, asa ca acum sunt ok.

 

O seara frumoasa va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, e bine ca Silvia va face ce-i place.

asa sunt si eu cu Marcia...si eu cand spun ca ea vrea intai sa invete o meserie, lumea din Romania se uita cam aiurea...sincer nu ma intereseaza ce cred altii, pt ca importanta e fericirea copilului meu si nu parerea cunoscutilor...iar daca ea asa vrea, eu nu ma opun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la botez, foarte frumos! Ne-am distrat, am mancat de ne-am spart, am dansat de ne-au durut picioarele (al meu cu grija de genunchi) dar tot m-a facut doua învârtite populare. El e mare dansator, imi place tare mult sa dansez cu el ca ma conduce bine, a facut dansuri populare in liceu si apoi in facultate dansuri de celelalte. Ii place tare mult sa danseze populară, la nunta celor care sunt parintii bebelușului a facut show, dansuri din alea cu bătute pe picior si chiuit, tropait, toti se uitau la noi :).

 

Silvia e o adolescenta exemplara, a fost foarte ok pana acum, cateva mofturi mici necesare, așa sa nu uitam ca e aproape adolescenta. Va las si doua poze de azi, nu avem toti trei ca ea nu vrea poze, decat cand ne prostim si strâmbam :).

 

 

post-3506-630603_thumb.jpeg

post-3506-31193_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...