Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

Anja nu am rezolvat inca nimic. Daca maine nu depun actele, las pe data viitoare :). Nu ma mai stresez. 

 
E bun colindatul fara copii, exersam si noi de ceva vreme :). 

 

Viviana ii urez si aici mult succes Silviei si multe felicitari! Vacanta placuta! 

 

Ieri la botez, am vb cu o verișoara de a lui Ovi a carei fata e super stresată, inca. A intrat la biologie in Cluj dar visul ei e medicina. Are examen miercuri. Ieri rămăsese acasă sa învețe...eu inca nu imi revin de stilul de învățământ romanesc...

 

Altfel am descoperit in we cateva emisiuni frumoase la tv, gen concurs cu umor, ne-am distrat.

 

Azi m-am întâlnit cu prietena mea draga de aici din SATU mare, maine ma vad cu o fosta colega de facultate care lucrează ce lucrez eu in suedia. 

 

In alta ordine de idei, in familia mea lărgită e o mica tragedie, cu sora mamei...la care mi-e tare greu sa stiu cum sa reactionez. Nu e nimeni bolnav dar lume ciudoasă, suparata, mama sufera oarecum la mijloc, eu la fel...cateodata as vrea sa imi fi ales eu rudele...si nu e bătrânețea, ea a fost mereu ciudata si a facut multe scene de-a lungul timpului.  

 

In fine, picanterii de concediu, nenecesare dupa parerea mea. Dar ca sa nu uitam ca traim :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua!

 

M-am dus si eu in urma sa citesc, sa fiu la zi, dar nu prea mai stiu ce si cui sa zic...

 

In primul rand, felicitari Silviei! Sa aiba o studentie  frumoasa!

 Rufus, Tea nu  are inca rezultatele la admitere?

Apoi, Ella, drum bun!

Mihaela, v-am admirat in pozele de labotez!

 

Ce am mai citit?!

Anja, isi face de cap fara copii! Bravo!

Iar Ioana e urmarita de trecut. Sper sa manageriezi bine situatia!

 

De la mine:

I-am pus, in sfarsit, cercei bebelinei. Am fost 2 zile la socri si m-am relaxat. 

Am dus-o pe c la oftalmolog si ptr primaa data nui-au mai crescut dioptriile.

Maine o duc pe mica la vaccin. 

Fac continuu ceva, nu-mi ajunge timpul si de fapt nu fac nimic.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se termina si ziua asta!

 

Am terminat de facut musaca de vinete. A fost tare cald azi si nu am indrazanit sa dau foc la cuptior mai devreme.

 

In sfarsit sunt relaxata!

 

Mihaela, cred ca in aproape orice familie exista cate o persoana  destabilizatoare, geloasa care e in competitie cu cate cineva.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...