Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

ziua buna

 

 

 

Ioana, sanatate multa. tu esti singura cu fetele de ceva timp, nu te mira ca ai cazut lata. 

 

 

 

atata am citit, de Ioana ca e in suferinta. sper ca restul pinguinilor sunt bine.  [il]

 

despre noi nimik nou, in bucatarie e jale, luiza a cumparat zilele trecute mancare ca ptr sfarsitul lumii, arata ca la aprozar in bucatarie la noi. iar eu eunt in urma cu somnul, caci in concediu dureaza trei zile pana ma obisnuiesc cu patul...... cand in sfarsit m-am obisnuit, trebuie sa plec acasa.  [fri] ieri a pluat acolo unde eram, pe la amiaza. deodata cu ploaia a venit o caldura sufocanta, parca nu mai era aer afara, sau era o ploaie tropicala, nu stiu.... cert e ca nu se putea respira afara de caldura si umezeala. m-au mancat mustele la propriu, caci ne-am plimbat cu bicicletele in padure,  in fiecare zi, cred ca am si inghitit cateva. 

ieri.... am primit acasa un buchet de flori. copilul meu din departari si-a adus aminte ca are o mama care a facut atat de multe ptr el.  [:)] vineri vine acasa. si va trebui sa gatesc mancare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...