Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

Citesc ca acasă e tot mai nasol cu apa...desi s-a facut o economie in fiecare luna de 20%, adica consumul e mai mic cu 20% fata de anul trecut, nivelul apei din lacul din care primim apa a ajuns atat de jos, încât se vad acum capetele bârnelor de lemn dintr-o casa preistorica si risca sa se putrezească...transporta cu cisterne din alte lacuri apa, dar nu e suficient. Au primit oferta sa aducă apa cu vapoare, poate o vor face...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata. Sunt mult mai bine, multumesc de grija [flor]. Am coborat fara probleme, nu mai ametesc si mi-e foameeeeee! 

 

 

Ella, trezit la 6.30 in concediu: ce sadici sunteti! [;)] Asa-i cand vrei sa vizitezi.

 

Miha, imi pare rau sa aud de penuria de apa de pe insula. Bafta sa gaseasca o solutie.

 

Mianna, si zi asa iti cam place rasaritul. Azi nu era oficial prima zi de munca? Ai inceput devreme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

morgen

 

 

cine vrea putina racoare? acuma dimineata, mai tarziu nu stiu ce vine. 

 

 

 

fleur, sanatate sotului. 

 

 

ioana, ma bucur ca ti-e foame, pofta buna.  [il]

 

 

mianna, frumoasa marea......  [il]

 

 

mihaela  [il]

 

si restul pinguinilor aflati la sfarsit sau inceput de vacanta, timp frumos sa aveti. 

 

 

 

tare bine  e in concediu, cu toate micile inconveniente. (bine, ca unele nu-s asa mici, mai ales somnul....) io ieri am dormit de amiaza, ce bine  a fost..... apoi a venit dl sef acasa si ma anuntat ca el pleaca ptr trei zile la un seminar..... ce era planuit de acum vre-o trei luni. ehe, trai pe vatrai mi-am spus repede in gand, nu mai fac nimik zilele astea.  [pk]

 

zi frumoasa cu soare si iubire va doresc, ma duc sa-mi fac de cap, acuma cat mai pot.  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Fleur, sanatate sotului! Lasa gandurile negre, va fi bine!

Ioana, ma bucur ca esti mai bine.

Va las, ca tb sa imi termin treburile ca tb sa ajung la un lunch cu niste prietene dragi!

O zi frumoasa, banala, fara alte stiri, si o  [flo2]  pt toata lumea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleurdelise, multă sanatate soțului!

Eu am în gol în cap ... nu reușesc sa termin lucrarea, și sâmbătă plecam în concediu. Planul era sa am o forma listată pana atunci pe care sa o trimit la Iași. Și azi e deja miercuri.... nici bagaje nu am făcut, nici planuri pentru bagaje ... nu am nici o chemare. Și e cald! !!! Ma duc sa văd un episod din Mash, poate mă bunedispun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...