Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineața și de la mine!

 

Fleur, multă sănătate consortului!

 

N-am apucat ieri să o felicit pe Tea pentru reușita la facultate!  [flo2]

 

Ioana, sunt ok, mi se vindecă zgârieturile. Tu ți-ai revenit?

 

Michelle, distracție plăcută în parc cu copiii, sunt convinsă că veți primi instrucțiuni de la organizatori (spui că biserica organizează în fiecare an ieșirea asta).

 

Mă duc să hrănesc pisicii, mai trec pe aici.

 

O zi frumoasă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din Sucevița! Fleur si Strumphi ma gandesc la voi, de aici din zona draga vouă. E superb! Drum excelent Zalau-Cluj-Dej-Bistrița-Vatra Dornei si pana aici. 

 
Azi vizitam mănăstirile: Sucevița e la 200m de noi, apoi Voronet si gura Humorului, daca ne permite timpul si Putna. Moldovița e in partea de unde am venit, cam departe. O lăsam nevizitata. 
Diseara ajungem la Botosani, la matusa. 
 
Am citit ca Tea e studenta, felicitări! 

 

O zi frumoasa! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tu stii termenii astia in engleza?

 

michelle, la ce a scris viv, eu as mai adauga / intreba : cum sta sotul tau cu hormonii tiroidieni ? si-a facut vreodata/recent analize / ecografii pentru tiroida ? daca da, cum au iesit ?

intreb pentru ca si mama mea a avut o lunga perioada de ameteli, insomnii, depresie, din cauza spondilozei cervicale combinata cu o activitate haotica a tiroidei, mai exact avea noduli pe tiroida, care din cand in cand aruncau o doza de hormoni in organism, de trecea de la hipotiroidism la hipertiroidism.

nici medicatia pentru tiroida nu o ajuta (lua pentru hipotiroidism), pentru ca unele erau valorile atunci cand i se recolta sange pentru analize, altele erau cand nodulii o luau razna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate sotilor de Fleur si Michelle!

 

Rufus, felicitari ptr reusita studentei!  

Nu  am fost la acel muzeu, dar pare interesant.

 

Strumphy, sper ca esti bine, si te relaxezi in vacanta!

 

Ioana, esti bine da? Ce fac fetele?

 

Daniela, sa rezolvi problemele cu pisicii, mari si mici. 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi.

 

Daniela, duc raceala pe picioare cum se zice. Ieri pe la 16 imi revenise febra, un 38.3 finut asa. Aseara dupa un paracetamol eram mai bine, azi-noapte mi-a fost mai rau. Chiar am vrut sa intreb, 38 este febra de virus sau de bacterie? Sa stiu daca merita sa ma duc la medic.

 

Rufus, nu am fost la trovanti desi am trecut prin zona si mereu am zis ca ma duc. As vrea sa ii vedem ca am impresia ca sunt unici in partea noastra de Europa. 

 

Ma plang si io aci, tare greu e cu raspuns rapid care nu permite smileys si formatari, stiti cumva daca se anvizajeaza 'repararea' lui?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...