Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna de dimineata!

Nimic nou pe la noi in afara de multa caldura si raceala mea. Da, am un guturai cum scrie la carte. Ioana mi l-a dat.

Aseara pe la ora 2 noaptea-dimineata, care cum vrea sa se raporteze, s-au taiat cu drujba crengile unor copaci de pe bulevard. Actiune sonora care ne-a scos din minti. Am vrea sa multumim cuiva dar nu stim cui.

 

Azi trebuie sa ma duc cu socrela la spital, la nefrologie.

 

Prietena mea cea buna e suparata rau pe mine pentru ca in ultimile 2 luni nu am mai sunat-o sa o alin, sa vorbesc cu ea cand ea suferea dupa o despartire. Ba chiar mi-a reprosat ca am dat un like pe FB fostului, ne-a urmairt periplurile noastre de we si si mai tare s-a suparat, zicand ea ca ea sufera si noi ne distram. Ma gandesc ce inselatoare sunt chestiile astea cand le privesti de la suprafata. 

 

Foarte tare m-a intristat. I-am povestit si de problemele mele si de stress.

Ea a tinut-o pe a ei, mi-a vorbit de prietenie si alte alea. Sper ca a inteles  si punctul meu de vedere si imposibilitatea mea psihica de a ma mai ocupa si de altceva.

Eu m-am intristat pentru ca ne cunoastem de atatia ani, ani in care am fost prezenta pentru ea 100% si o data nu am avut aplecare spre problema ei si na, imi reproseaza asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare m-a intristat. I-am povestit si de problemele mele si de stress.

Ea a tinut-o pe a ei, mi-a vorbit de prietenie si alte alea. Sper ca a inteles  si punctul meu de vedere si imposibilitatea mea psihica de a ma mai ocupa si de altceva.

Eu m-am intristat pentru ca ne cunoastem de atatia ani, ani in care am fost prezenta pentru ea 100% si o data nu am avut aplecare spre problema ei si na, imi reproseaza asta.

 

Ce sa-ti fac? Tu nu te-ai plans, nu i-ai impuiat capul cu problemele tale. Data viitoare stii. Ca sa-ti pastrezi prietenii, trebuie sa fii mai suparata ca ei si mai saraca.

Asa ca, atunci cand iti va spune ceva despre ea si suferintele ei, asculta, aproba, si apoi baga si tu ceva. Nu ai? Inventeaza.

Imi pare rau de dezamagirea ta, dar fiecare cu a mamei lui. Asta-i regula ce vad ca se poarta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...