Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

Noi avem 3 puiuti de hamsteri si a fost nevoie sa separ adultii, pentru ca Ricchi era cu chef si o tot agasa pe biata Tzichi, iar ea trebuia sa tot fuga de avansurile lui, in loc sa-si vada de copii. Problema e ca dr. Google zice ca la hamsterii pitici asiatici, daca ii separi pe perioada de lauzie a femelei, nu se vor mai accepta niciodata. Deci... am o problema...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Miha, vacanta frumoasa in continuare.

 

Ioana, multa sanatate.

 

Fleur, refacere usoara sotului.

 

Michelle, ma bucur ca a fost ok la aquapark...si eu tot cu colacul pe râu m-am dat  [:D]

 

Ieri m-am gandit si eu la Strumphi...am luat biletele de avion pt Londra la anul in iunie...zburam cu British la Heathrow, am dat pe ambele bilete 360 fr (inclusiv bagaj de cala, schimbare zbor gratis)...la Swiss cele pe care le vroiam eu erau 600 fr  [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața și de la mine!

 

Ella, La mulți ani tatălui tău! [s] [s]

 

Michelle, ai bifat și water park-ul. Bine că n-ați avut copii mai puțini :).

 

Miha, drumuri frumoase în continuare!

 

Eu am treabă de nu mă văd, și știam că azi e joi dar mi-a zis al meu că e vineri  [batcap] .

 

Fug, o zi frumoasă!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi. Suntem asa si asa, nu am scapat de raceala, pe luni-marti probabil daca e si ea cumsecade si sta doar o saptamana incuibata. Patri a facut febra tare aseara si i-am pus un plasture rece, mare inventie!, care i-a scazut febra si peste noapte nu a mai revenit. Zi scurta azi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i ala plasture rece? Scade febra, nu? Cum a fost in cazul vostru de altfel.... Se pune pe frunte? Nici nu stiu cum arata, la noi in Ro nu am vazut...

 

Sanatate multa! Ultima data cand ne-am imbolnavit in grup (eu + fetele) a fost acum 2 ani cand am facut varicela...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i ala plasture rece? Scade febra, nu? Cum a fost in cazul vostru de altfel.... Se pune pe frunte? Nici nu stiu cum arata, la noi in Ro nu am vazut...

 

Sanatate multa! Ultima data cand ne-am imbolnavit in grup (eu + fetele) a fost acum 2 ani cand am facut varicela...

Avem si noi. Plasturi cu efect racoritor. Plasturi cu gel pentru febra, etc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acum am auzit/citit si eu despre plasturii reci.

vad ca se gasesc si pe la noi

http://www.plafar.net/produse-plafar/dolorelax-plasturi-cu-efect-rece-x-5-buc.html

si fii-mea a reusit sa raceasca...medicul crede ca e ceva viral, mai asteptam 2-3 zile sa vedem daca e cazul de antibiotic, deocamdata antiermice, hidratare si odihna...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello! Sanatate multa bolnaviorilor mari si mici! Felicitari Thea de Rufus pt facultate!

Si sa ma plang si eu , raportez ca sunt oarecum invalida! M-am aplecat, aseara, sa mut un ghiveci de flori, nici macar greu, si cred ca l-am abordat gresit ca nu ma mai pot misca. Ma doare de la mijloc in jos, pe picior. Aseara m-am dat cu Voltaren, fara efect. Azi dim am luat un Voltaren si acum un Ipren... astept sa isi faca efectul... nici la serv nu m-am putut duce.. si as fi avut atata treaba de facut!

Mama mi-a raportat ca au luat copiii un virus sau au mancat ceva, ca azi noapte copiii sora-mii au vomitat! Astept sa inceapa si ai mei... Nu ma gandesc decat la mama cu 4 vomitaciosi!!!!

 

Cam atat, va doresc vacanta frumoasa in continuare sau weekend frumos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...