Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

anja, daca la voi se gasesc supozitoare cu indometacin, sa stii ca fac minuni in cazuri ca ale tale (criza de sciatica).

incearca sa dormi pe o suprafata cat mai dura in zilele urmatoare. mama dormea pe un raft de lemn scos de la biblioteca, pus in pat, atunci cand o apucau crizele de sciatica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello in zi de vineri!

Ne asteapta un we torid...sa vedem pe unde ne mai bagam la racoare.

Dar caldura inseamna vara, adica vacante, calatorii...asa ca nu ma plang. Peste 3 saptamani decolam spre Turcia (vorba vine, ca mergem cu masina...) si sincer incep sa nu mai am rabdare.

Ana pleaca cu o colega la mare, noi maine la Buftea, apoi seara la Aninoasa, unde sper sa ma racoresc si eu, ca in Bucuresti nu am sanse nici macar noaptea.

N-am vazut-o pe Rox...e plecata?

Anja, ai rabdare cu spatele tau. Ghiveciul a fost imboldul, de puteai apleca si dupa o pana, dar inflamatia e de mai inainte, asa ca nu trece imediat. Antiinflamatoare, analgezice  si repaus...cam asta poti face. Nu masaj in criza. Am stagii veeeechi cu spatele...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merci de sfaturi. Corina, la noi nu se gasesc chestii din astea dramatice la liber...Poate cu reteta de la dr, daca ma vaiet rau de tot.

Rufus, cum adica inflamatia era acolo? Adica nervul era deja "enervat"? Puteam sa ii fac ceva preventiv?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...