Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Agentia de turism Pinguinu'


Recommended Posts

  • Răspunsuri 803
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si mai e si atitudinea multora care nu se duc la medic de frica unui diagnostic grav.  De parca stand acasa problema ar disparea..

Sau a celor care au o neincredere profunda in medici, sunt suspiciosi si cred in teorii ale conspiratiei medici-farmacisti-guverne etc.

Barbatul meu e asa si nu pot sa-i schimb parerea. El merge la medic,dar nici unul nu-i suficient de competent sau de bine intentionat pentru el...

 

Mihaela, vacanta placuta!

 

Silvi, sper ca a trecut durerea de cap. Poate sunt semnele premergatoare revenirii cm, imi amintesc vag ca si al mine a fost asa, si a revenit repede, dupa cateva luni, 4 5 cam asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maine tre' sa-mi fac bagajul. daca nu ma vedeti declarand mandra pe-aci ca macar 75% din el e gata, sa ma trimiteti sa mi-l fac [:-)))]

 

azi am fost la coafor si la cosmetica, de epilat ma mai epilez in detaliu zilele astea, si fizic is pregatita.

 

maine vreau sa ajung si la sala - sa o bifez macar o data pe luna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oare Putin sa fie in spate? Ca parca mi-e greu sa cred ca singur au luat decizia militarii aia sa faca pe nebunii... Ma sperie ideea, mai ales ca am citit ca au mers cu tancuri la aeroportul Ataturk. Offf, ai mei zboara duminica si apoi si Bogdan...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...