Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 88
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si cu ce o ajuta pe Ch_Dana cum dorm sot-sotie, la acest subiect ?!

 

 Eu o inteleg. Nu stiu cat mi-ar conveni sa o stiu pe fi`mea lipita de 2 adulti si un copil, cand in acest secol avem multe alte posibilitati. 

Pai din cite a scris Ch_dana copilulei a dormit lipita de tatal ei. Cam greu sa adoarma lipita de 3 persoane  [:-)))]

Si banuiesc ca deja a rezolvat problema ca subiectul e vechi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am lasat-o balta, momentan am operatia de polipi pe tapet...dar va reveni si asta ca subiect intre altele, fiindca  e din ce in ce mai reticenta sa mearga la el si as dori sa aflu motivul...

Sanatate multa la voi , sa treaca repede [flo]

 

(inteleg ce spui, din nou, cu plecatul; fi`mea a facut o pauza de fix 12 luni intre cele doua vizite)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, szivi :) (daca mai tin eu minte bine din timpul petrecut in Budapesta, sziv=inima, nu ?)

 

Later edit : zilele trecute a zis ceva de genul ca nu ii place cum sofeaza partenera tatalui. Am o problema majora cu asta...el are dosar penal si permisul suspendat fiindca a facut o masina zob intr-o depasire hazardata pe soseaua de centura, a avut un noroc fenomenal ca a scapat cu viata. Cine se aseamana se aduna...nu cu copilul meu in masina insa. Dar inainte de a discuta cu el, trebuie sa aflu mai multe detalii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, szivi :) (daca mai tin eu minte bine din timpul petrecut in Budapesta, sziv=inima, nu ?)

 

Later edit : zilele trecute a zis ceva de genul ca nu ii place cum sofeaza partenera tatalui. Am o problema majora cu asta...el are dosar penal si permisul suspendat fiindca a facut o masina zob intr-o depasire hazardata pe soseaua de centura, a avut un noroc fenomenal ca a scapat cu viata. Cine se aseamana se aduna...nu cu copilul meu in masina insa. Dar inainte de a discuta cu el, trebuie sa aflu mai multe detalii.

OMG! Pentru asa ceva nu i-as mai da copilul in veci sa-l duca cu masina undeva!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...