Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Deschid subiect nou, ca nu se mai poate.

 

aici e cel precedent

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/154110-lounge-cafe/page-102

 

Dana, poate inchizi tu subiectul vechi, sau poate e vreun moderator prin zona. Numai asteptati sa copii linkul la subiectul asta intii. Multumesc.

 

Deci va poftesc la una mica si neagra! [:)]  [flo2]

post-16401-0-53490300-1469437505.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

I-am zius express, ca e luna vacantelor, fie ca mergeti cu expresul, fie cu avionul, fie cu masina! [:)]  [:)]

 

Chiar ce era expresul asta? un tren foarte rapid? Expresul de Buftea! Nu Buflea! [bib]

 

La noi nimic nou, am intrat in rutina zilnica. Ma uit cu "ciuda" la cei ce pleaca in vacanta, eu nu mai pup pina in octombrie!!! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, ab

[:)]

 

Merci de subiect nou, Letitia

 

Un express (cu doi de s) e un tren rapid. Orient Expresul  mergea de la Paris la Constantinopol.

Acum e doar un tren intre Paris si Bordeaux   cu un reastaurant de mare lux la bord. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit, ab

[:)]

 

Merci de subiect nou, Letitia

 

Un express (cu doi de s) e un tren rapid. Orient Expresul  mergea de la Paris la Constantinopol.

Acum e doar un tren intre Paris si Bordeaux   cu un reastaurant de mare lux la bord. 

Daaa, numai boierii mergeau cu el! Imi aduc aminte de Crima din Orient Expres! Ce lux era in trenul ala!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de primire.

Da, miine plecam in concediu,

Eu in Romania mai nou merg de Pasti si in octombrie, nu mai merg vara ca mor de cald.

De Craciun am rezervat deja Thailanda.

Te cred Letitia ca nu vrei sa pierzi pisica de asta noi ne-am si luat maidanez.

Noi locumi intr-un cul-de-sac si el oricum are iesirea la usa din spate. Eu pe al meu chiar nu l-am vazut in fata casei - dar stiu eu ce face cind umbla pe afara.  

Cel care il vrei tu a tare frumos dar si sansele sa-l fure sint mari chair si cu microcip.

 

Azi trebuie sa fac bagaje, nu am pregatit nimic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de primire.

Da, miine plecam in concediu,

Eu in Romania mai nou merg de Pasti si in octombrie, nu mai merg vara ca mor de cald.

De Craciun am rezervat deja Thailanda.

Te cred Letitia ca nu vrei sa pierzi pisica de asta noi ne-am si luat maidanez.

Noi locumi intr-un cul-de-sac si el oricum are iesirea la usa din spate. Eu pe al meu chiar nu l-am vazut in fata casei - dar stiu eu ce face cind umbla pe afara.  

Cel care il vrei tu a tare frumos dar si sansele sa-l fure sint mari chair si cu microcip.

 

Azi trebuie sa fac bagaje, nu am pregatit nimic. 

Oh si eu tot in octobrie mergeam in Romania, dar anul asta, cu IGCSE-urile astea, apoi cu job experience, etc, am hotarit ca mai bine mergem in iulie. 

 

Concediu frumos! Ah, sint geloasaaaa!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...