Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Letita, super faina experienta, m-ai facut curioasa, o sa merg si eu la 4d cand o sa am ocazia. Mai ales ca eu sunt fan de filme de actiune, cred ca am vazut toate filmele cu Bruce Willis :)) Cred ca un SF ar fi foarte tare de vazut asa.

 

Mcoca, sa-ti fie de bine vacanta si refacere usoara [:D]. Eu pana la urma plec 5 zile la Barcelona, intre care o sa strecor o zi in Costa Brava.

 

Aqai, mi-a placut mult ce am vazut in poze, sunteti super meseriasi.Eu la capitolul amenajari doar zugravesc.

 

La noi e canicula, am iesit 40 de minute pana la banca si sa platesc niste facturi si m-am intors acasa mov. Planuiesc sa merg la sala dar ma duc mai tarziu, acum nu mai am curaj sa ies din casa....

You are in for a treat, ca sa zic asa. [:)] Sa nu ratezi daca ai ocazia.

Da si filmele SF, gen Inception, Stars Wars, sint foarte potrivite de 4D. Iarasi mie nu imi place genul, dar sotul meu e die hard fan.        

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai fantastic deck-ul si terasa. Doamne ce mult mi-a placut patio, superb! Si e hard core frate, nu o usa vopsita acolo! WoW!!!!! Cum ati facut cimentul pentru placi? Ati inchiriat malaxor? Imi place cum ai pus intre placi pietrele alea.

 

Noua ne=a facut cineva patio dar am placi care se cam desprind, cum sa le prind la loc oare? Vreau sa-l pun pe barbat sa le spele cu jet de apa si e reluctant ca se teme sa nu se desprinda si mai multe. Din pacare noi nu prea stam in gradina, mi=ar place sa stam si sa mincam vara, dar ai mei se tem de muste si gizele care circula prin zona! [alcool]  Si uite asa sta gradina nefolosita. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, ff frumos ati facut. Bravo!

 

Buflea am ras cu lacrimi cum ati luat voi masina. I-am citit si barbatului postul tau :).

 

Letitia, si sotul cu Maya au fost in ro la 4D. Le-a placut. Eu avem un mic gastro in ziua respectiva, asa ca nu aveam chef de zgaltzait de scaun.

 

JG, distractie la Barcelona!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, apropo de gradina. Saptamina trecuta lucra sotul de acasa, cind suna cineva la usa. Era politia. Cica un vecin a vazut an "asian" man sarind gardul la noi in gradina si a si reclamat. S-au dus impreuna sa vada daca a luat ceva, daca mai e pe acolo, nu mai era nimeni si nici nu luase nimic. Nici nu ar avea mare lucru ce sa ia.

 

 Vreau sa va zic ca i=am multumit cerului pentru astfel de vecini, sint multi in virsta, care toata ziua sint cu ochii pe fereastra. Ma gindesc daca sa pun niste sirma ghimpata pe gard, ma rog, mai sint si alte metode. Orasul meu este foarte linistit, asemnea chestii sint foarte, foarte rare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io!

 

Simbata dupa film am dat sa ma loghez pe FB si am gasit contul blocat ca cica cineva din Aberdeen a incercat sa se logheze ca mine!! [zirea]  Cine ar vrea sa faca asta si de ce? Eu sint foarte inactiva pe FB, de ce ar vrea cineva sa fie EU? A trebuit sa-mi schimb parola, sa ma identific, etc. Ati mai auzit asa ceva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io!

 

Simbata dupa film am dat sa ma loghez pe FB si am gasit contul blocat ca cica cineva din Aberdeen a incercat sa se logheze ca mine!! [zirea]  Cine ar vrea sa faca asta si de ce? Eu sint foarte inactiva pe FB, de ce ar vrea cineva sa fie EU? A trebuit sa-mi schimb parola, sa ma identific, etc. Ati mai auzit asa ceva?

 

da. si mie mi s-a intamplat ceva similar, acum foarte multi ani, cineva din statele unite incercase sa se autentifice pe contul meu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi s-a intamplat, era cineva dintr-o tara africana.

 

Stiu ca e cald acum in Barcelona, sa fiu sincera e prima data cand merg acolo vara.

Letitia ma uit la Bloodline, ai avut dreptate, imi place mult de tot.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna diminieatza,

 

rapid va scriu de la cafea, ca dupa aceea fugim la sala si la plaja.

 

m-am enervat aseara cu pozele asa ca am mai facut o tura de dimi cu ipadul direct ca e mai usor sa le incarc. Le trantesc si fug, si apoi de la plaja stau mai mult la taclale.

 

coca, sa iti fie de bine vacanta! Si Letitia, ma bucur tare ca v-a placut 4 D! 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...