Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Tare asta cu pokemonii!

Eu beau un apple cider, nu am baut niciodata si am luat azi sa vad cum este. Are gust de detergent.

Aqai, foarte frumos la voi in curte, imi place cum a iesit modelul.

Leti nici eu nu sunt fan filme de actiune dar JB mi-a placut si in special cum joaca MD, chiar daca nu e printre favoritii mei.

JG distractie placuta la Barcelona.

Coca ma bucur ca ti-a placut in tara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, am ramas muta! Bravo lui!!! Nu numai ca este un artist sotul tau, dar are o determinare cum n-am vazut. Sa sape si sa care el atata, pai cred ca altul ar fi lasat-o balta de 1000 de ori pana acum.

Rezultatele sunt spectaculoase! Dincolo de ceea ce ati economisit, satisfactia de a-ti admira opera in fiecare zi cred ca este extraordinara! Imi place mult patio-ul ala asimetric, imi place mult masa, ce sa mai, imi place tot ceea ce a facut. Chapeau! [flo2]

 

Si recunosc cinstit ca m-am dus sa vad pe net ce o fi aia gradina hidroponica. Interesant! Da' mai mult imi plac rosiile alea crescute din pamant [pk] .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunaziua pe la prinz deja. 

 

Cind omul nu are de lucru, isi face! Toata dimineata m-am ocupat cu programari si telefoane, am antamat hotelul pentru mitza pentru octombrie, ca mi s=a spus ca te poti trezi ca nu gasesti loc, apoi acum ma duc la vet sa il programez pe13 pentru un control amanuntit si discutat castrare, taiat unghii si tot asa! [zirea]  Dupa asta trebuie sa ma uit pe ebay si amazon pentru pol de mitza, jucarii, paturele, paturica incalzita, casuta unde sa doarma.... Daaaa sint ocupata rau.  [batcap]  Mi-am facut de lucru big time! Why? Why? Why????

 

Am fost ieri la femeia cu mitzele, toata familia era acasa, inclusiv parintii pisoilor, vreau sa spun. Aveau toate actele in ordine, toate certificatele, mai urmeaza sa le faca ultimul vaccin saptamina asta si apoi or sa fie gata de plecare. Il ridicam vineri pe 12 si pe 13 trebuie sa mergem la vet sa vedem ca e sanatos, avem 24 de ore sa facem asta. Daca ceva nu e in ordine, il dam inapoi si femeia e obligata sa ne dea banii inapoi. 

Femeia ce-i vindea era tot rusoaica, venita aici de mica, nu avea nici un accent in engleza si vorbea o rusa super cu copiii. Are 2 fete mici, o casa mare, veche de 600 de ani, dar mentinuta si moderna, curat de lingeai mac. Asta in conditiile in care are 4 mitze (2 adulti si 2 pisi mici) si 1 milion de pugs, copkii, barbat, etc. Ea creste si vinde si pugs! Ai ei cred ca erau vreo 5 si inca 3 a vara-sii care era in concediu. 

 

Pisicile au avut 7 pisicute tura asta, 5 a dat deja, mai ramasesera 2 baieti. Unul deosebit de timid. Nici cu ei nu interactioneaza, se ascunde sub pat daca i se da atentie, insa l-am vazut jucindu-se cu frate=su. Celalalt, pe care il luam noi, mult mai "volubil", a venit la joaca imediat. Si mama s=a jucat, tac=su era cam letargic si fara chef. Adultii erau tare frumosi.

 

 

Una peste alta, nu stiu cum am reusit sa ma bag in asa ceva, va rog incurajati-ma ca barbatu deja a platit jumate din suma, ca depozit. [bib]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, e plin de pokemoni la mine in curte, mai ales Tzuikachu! Pokemonul de pruna care a ajuns viral pe FB  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))] .

Sau mai poate fi sala de gym, unde nu stiu exact ce fac, te lupti cu alti pokemoni, sau ii antrenezi. Se vaitau unii prin US ca au facut poke-gym chiar in fata caselor lor, se aduna mereu multa lume si nu le convenea deloc.  [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha Leti, bravo! Ma bucur ca ati gasit in sfarsit.

Dar paturica incalzita, pe bune?? Si jucarii? Se joaca ele cu orice, ale mele cel putin vor mereu capace pe plastic de la sticlele de suc, mama ce joaca trag cu ele. Sau ambalajul de staniol de la ciocolata - eu il fac ghemotoc, il arunc pe jos si sa vezi bataie pe el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

leti, era mai bine daca luati fetita, nu mascul. chiar daca il castrati, e posibil sa mai stropeasca cu urina pe la colturi sau pe tocurile usilor, si pute de-ti muta nasul.

mare lucru nu-ti trebuie pentru inceput, e suficient un cosulet captusit in care sa doarma, un centru de activitati care sa includa sisal pentru ascutit gherutele, vase pentru mancarica si apa, litiera (2 buc), clestisor pentru taiat unghiile, perie pentru pieptanat (chiar daca zici ca nu lasa par, trebuie periate, sa se obisnuiasca si cu atingerea periei). orice poate deveni jucarie, inclusiv o hartie mototolita sau o nuca. de mare succes mi se pare jucaria tip undita, pe care o manevrezi tu si are la capat pene sau ceva zornaitor/stralucitor. si iarasi te poti juca pana pica lat pisoiul, cu ajutorul unei luminite tip laser, proiectata pe covor/perete.

lumineaza-ne si pe noi, ce-s alea/aia "pugs" ? mi-e lene sa caut pe net...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha Leti, bravo! Ma bucur ca ati gasit in sfarsit.

Dar paturica incalzita, pe bune?? Si jucarii? Se joaca ele cu orice, ale mele cel putin vor mereu capace pe plastic de la sticlele de suc, mama ce joaca trag cu ele. Sau ambalajul de staniol de la ciocolata - eu il fac ghemotoc, il arunc pe jos si sa vezi bataie pe el.

Paturica asta ii calmeaza, e mititica, lor le place grozav caldura. Am fost la vet sa-l programez, mi=a dat aia tot felul de sfaturi si pliante, printre care si o chestie pe care o bagi in priza si emana un miros de pisica, asa incit puiul se simte calm si ca acasa. A zis sa-l pun in priza cu citeva zile inainte de a aduce animalul! 

 

Jucarele, cumpar numai undita aia cu pene in virf, ca asa are si acasa si cam atit. Vine de la femeia ce ii vinde cu o paturica, mai cumpar si eu una si ii cumpar pat, cusca si un scratch pole.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...