Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello. Tineti minte ca eram suparata cu vacanta? Acum sunt foarte bucuroasa ca am renuntat, pentru ca am fost la doctor si i-a scos gipsul dar dupa consult i-a pus unul nou, mai mic, si va sta cu el 2 saptamani de acum incolo. Iar copila are pneumonie! Ha! Cred ca te-am luat Aqai cu perii albi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello. Tineti minte ca eram suparata cu vacanta? Acum sunt foarte bucuroasa ca am renuntat, pentru ca am fost la doctor si i-a scos gipsul dar dupa consult i-a pus unul nou, mai mic, si va sta cu el 2 saptamani de acum incolo. Iar copila are pneumonie! Ha! Cred ca te-am luat Aqai cu perii albi.

 

 

m-ai luat, imi pare tare rau! nu-i un premiu bun asta.

 

sanatate multa copiiilor si nervi tari tie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvai Anais, cum de ati ajuns la diagnosticul de pneumonie ? Sanatate multa. Se rezolva cu antibiotic, nu ?

 

Si Alex se plangea ieri ca ii vine sa tuseasca, ne-am gandit noi ca de la piscina aia ...nu are febra. Se face febra la pneumonie ?

 

 

stare subfebrila. dar oboseala teribila, obosesti respirand....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Peste 38 se da si la noi. In cazul de fata spre rusinea mea nici nu mi-am dat seama ca are 38 de grade pana ce n-am fost la dr. Poate si din cauza ca e prea cald afara, ea a fost activa, s-a jucat in curte, s-a dat cu trotineta, in afara de o tuse extrem de ciudata nimic nu era suspect si nici prin cap nu mi-a trecut sa-i pun mana pe frunte.

Maine vine dr meu din concediu si trece s-o vada. Inca nu mi-s clare multe lucruri. Oare se poate face pneumonie daca mergi prin padure si te prinde ploaia? Ca mi-a povestit ca in ultima zi de tabara au mers mult prin padure si i-a prins ploaia dar nu s-au intors, au stat sub niste copaci si cand s-a linistit si-au continuat urcarea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...