Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pot sa spun ca sunt in culmea culmilor apoteotice a unui inceput de weekend prost dupa o saptamana nesuferita de tot. M-am avantat sa-mi iau un groupon sa imi refac culorile din par... si se pare ca mie nu-mi ies anumite chestii, nu sunt menita sa cheltui mai putin. Un salon the 2 lei si 10 bani ca daca nu as avea stanioale in cap as fugi tipand. Nu stiu de ce nu m-am intors sa plec din secunda 1 cum tipau toate instinctele

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pot sa spun ca sunt in culmea culmilor apoteotice a unui inceput de weekend prost dupa o saptamana nesuferita de tot. M-am avantat sa-mi iau un groupon sa imi refac ularile din par... si se pare ca mie nu-mi ies anumite cehstii, nu sunt menita sa cheltui mai putin. Un salon the 2 lei si 10 bani ca daca nu as avea stanioale in cap as fugi tipand. Nu stiu de ce nu m-am intors sa plec din secunda 1 cum tipau toate instinctele

Ce-s alea ularile din par? Ce iti faci?

 

Eu am coafeza care vine acasa. L-am schimbat pe ala de avea 8 copii si am gasit pe altcineva. Sint multumita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Salutare din York. Am venit sa vizitam orasul. Sintem la hotel, miine dam o tura sa vedem ce e de vazut si apoi venim acasa. Buflea cred ca o colega de-a mea are o sticla de aia. Arata mai mult ca un pahar. Anais sanatate multa copiilor. [pup]

 

Spor la vizitat!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu a venit dr s-o vada pe copila, cica a avut prea multe urgente. Stau si ma gandesc - chiar asa de multi copii bolnavi in toiul verii? A zis ca vine maine dar fiind weekend cine stie ce mai apare in programul lui. Eu m-am mai calmat pentru ca desi a fost miorlaita in prima parte a zilei, si-a revenit apoi, a mancat bine, parca nici de tusit nu a mai tusit asa rau.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Vai Aqai! Poate iti iese bine, asteapta sa vezi cum arata parul spalat si coafat.

 

Asa sper. Oricum, o merit, nu stiu ce mi-a venit ca doar eram f multumita de fata care imi facea parul.

 

Si salonul imi placea mult. Mirosea frumos si era curat... felt like home:) e salonul unui roman. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac o comanda de mancare pentru pisici. Acum ca sunt 3 si 2 dintre ele mananca in nestire, am ramas fara ca nu am estimat cum trebuie. O sa fac si niste poze cu aia mica sa vedeti cat a crescut. Celalalt mancau este motanul, care a dat in mintea copiilor si cu mancatul si cu jucatul. El cand era mic nu s-a jucat deloc, cu nimic. Cred ca asta mica l-a tampit cu jucatul si vazand-o pe ea zi de zi, a inceput si el sa se joace. Dar faza e ca el e ditamai animalul si e un pic ciudat sa-l vad sarind si alergand asa dupa jucarii. Nu mai zic cum se loveste de mobila ca nu pune frana la timp si cum darama lucruri, e mortal.

JG, motanelul tau ce mai face?

Leti, la voi cum a ramas? Ar fi culmea sa va razganditi acum dupa ce ati platit avans.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...