Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Motanul meu s-a mai cumintit cat de cat... cand vin de la Barcelona merg sa-l castrez. A crescut foarte mult si incearca sa se urce pe mobila si imi darama cartile :))

Trebuie sa-i cumpar si eu o constructie de-aia pe care s-o zgarie si pe care sa se urce dar sunt cam scumpe.

A ramas foarte iubicios, vrea sa fie mangaiat toata ziua, asa cersetor n-am mai vazut.

 

Altfel eu deja am inceput cumparaturile de haine de toamna :) blugi, jacheta, geanta si o tunica (o camasa lunga pe care s-o port cu colanti si cizme). Abia astept toamna (mai putin inceperea scolii, bineinteles).

 

Aqai si eu am avut o saptamana foarte nasoala... m-a durut capul de luni pana azi, cand mi-a venit CM. Si cand am vazut, de dimineata, am costatat ca nu mai am niciun absorbant (mereu imi raman de data trecuta). Peste asta nu aveam nici cafea nici tigari, asa ca a trebuit sa ma duc la magazin de cum m-am trezit :( The horror :((

 

Ce e si mai prost e ca am program diseara, merg la o petrecere la tara. Stiu ca suna fun, dar chiar nu e.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne topim, sunt 30grC acum. De dimi am fost la piscină, a fost chiar bine la 24grC la ora 10,00. Am fost apoi in oras sa mâncăm, dar Alex n-a prea mancat, asa ca acum am pus o ciorba acră la foc. De, fata lui mama-sa.  [pk]

Ne-am oprit si pe la mall si i-am cautat ghiozdan. Si-a ales unul negru, chiar imi place. I-am facut o poza, sa-l studieze si sa fie sigura ca asta il vrea. 

La mine lumea doarme de-amiaza. Pa.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata de pe terasa,

 

Cald si la noi, dar nu sa murim. Si nor, nici o raza de soare. Eu tocmai il obligasem pe barbat aseara sa ma duca la plaja ... este a treia încercare pe vara asta si iar nu o sa mergem, pentru ca nu e soare ...cineva acolo sus, il iubeste numai pe el.

 

Asa ca, o sa ma apuc sa fac curat in camera copiilor, am de spalat si niste lenjerii, porcarii din astea. Barbatul nu vrea sa ma ajute, cica mereu stau pe capul lui, sa-l las sa se relaxeze ...cum ? Se uita pe youtube la mașini ...eu v-am spus ca trece prin criza.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne topim, sunt 30grC acum. De dimi am fost la piscină, a fost chiar bine la 24grC la ora 10,00. Am fost apoi in oras sa mâncăm, dar Alex n-a prea mancat, asa ca acum am pus o ciorba acră la foc. De, fata lui mama-sa.  [pk]

Ne-am oprit si pe la mall si i-am cautat ghiozdan. Si-a ales unul negru, chiar imi place. I-am facut o poza, sa-l studieze si sa fie sigura ca asta il vrea. 

La mine lumea doarme de-amiaza. Pa.  [flo2]

Pe la ce magazine ati umblat dupa ghiozdan? Ce anume ati gasit?

Stiu ca suntem din orase diferite, dar scriind ca ati fost in mall, prin malluri sunt cam acelasi magazine. Trebuie sa le iau si eu fetelor niste ghiozdane noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SI eu trebuie sa iau alt ghiozdan, tot negru bineinteles :) O sa-l comand cand ma intorc, sa scap de-o grija.

Te intreb si pe tine de unde cumparati ghizdan, ca sa ma mai inspir si eu, sa vad pe unde le caut fetelor ghiozdane. 

Nici eu nu astept inceperea scolii, dar nah, vacanta va trece. Insa mai este totusi din vacanta, nici in concediu nu am plecat inca.

Merci frumos  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Hai Buflea ca astea cu masinile nu sunt crize, asa sunt ei, niste baieti mai mari. Dar nu inteleg un lucru: n-o sa aiba suficient timp de relaxare dupa ce pleci? Sau atunci va fi stresat ca nu esti acasa cu el?

 

Ei na ...barbata-meu s-a nascut obosit si intr-o permanenta nevoie de relaxare ...cu sau fara mine acasa ...lol

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...