Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Didi, doamne ce memorie de elefant :). Fetele mai merge o tura la mare saptamana viitoare :). Sper sa fie vreme buna.

 

Noi ieri am facut curat in bucatarie, logie si bai. Dar asa cu scos din dulapuri :). Toata dupa amiaza am lucrat, asa ca azi am fost KO.

Un mare santier e la fete si la jucariile lor. Ma apuca durerea de cap numai cand ma gandesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ach so, eu nu am disparut, doar ca am fost extrem de ocupata. Letitia [flo2]

 

cred ca am si uitat care-i sirul, nici nu mai stiu unde eram.

 

dar da, am mai fost odata cu puiul mic la scoala lui de circulatie, ptiu ce greu e [alcool]

de ex sa opreasca la stop la linia alba.. [ups]

 

copilul mare a fost cu fosta lui clasa cu cortul, in actiunea, tata copil cort. Mai am ramas acasa singura si am muncit pe branci, sa pun totul la punct pt saptamana ce urma.

 

un coleg in vizita (luni), venit in pauza de masa acasa, pierdut copil prin sat, ca i-am trimis la biblioteca si R l-a pierdut [smulgpar]

 

petrecut cu echipa de inot la bazin, marti liber, pregatit casa de aniversarea piticului, adus acasa 7 copii, mers cu ei la gradina botanica.

succes total idee. Copii s-au distrat si 2 luni mai tarziu.

apoi am luat vacanta.

copil cel mic a plecat cu cortul 3 zile, cu echipa lui de inotatiri profesionisti si mama lui sa nu il lase sa doarma singur la 9 jumate ma duceam la el la cort, dimineata la servici sau acasa, de joi pana duminica.

 

apoi cat a fost cortuiala celor de la inot i-am dus si la teatru de vara, de la ora 20 dar si pe R catarat.

 

si alti copii la R.

 

si, fix cand am revenit de la cort cu D, am avut un botez. Vai ce m-au ajutat sfaturile voastre cu botezul.

 

apoi R a fost intr-o tabara sportiva. a scos untul din el. dar i-a placut, jocuri, fotbal si piscina. nici o drumetie [bicic]

 

D a fost intr-un camp, platit de casa de sanatate. frate, eu chiar ca-s blonda. am luat circulatia din plin. aveam 12 km pana la camp-ul asta. am uitat cum e cum sa mergi in coloana, mai ales ca campul era in inima La Roche [mariaj] .

dar acolo D a gasit doi vecini, a caruit tata s-a oferita sa mi-l aduca pe D acasa [hop]

Feerie nene ..doar de dimineata il duceam eu.

acu copii sunt in ro [cool] . de ieri. [avion] .

daca nu ma arunca Buflea dupa tarla, va urc niste poze.. [8D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor.

 

Didi, bine ai revenit! [pup] Si eu care credeam ca ati fost in vacanta! Bine, copiii sint in vacanta, dar tu ai alegergat de colo, colo mai mult. O sa mergeti in vacanta pina la urma, sau asta-i tot? Ca la tine numai odihna nu e asta.

 

Vai Black, ce viloaie i-ai tras aricicii! Se cunoaste ca lucrezi in constructii! [:)]  Bine ca nu citeste barbata-miu aici, ca ar muri de invidie! De cind ma bate la cap sa cumparam o cusca mai mare aricicii, cu etaj! Insa ea e batrioara, nu cred ca ar fi inebunita sa mai urce scari! [:)]  

 

Al tau citi ani are? A mea are 6 ani. Am fost la doctor cu ea, sa vedem ca e bine. Si e bine pentru virsta ei, spuneau ca ar fi scazut in greutate, cica a pierdut 25% din greutatea ei. Noi credem ca e din cauza ca nu mai are forta sa manince mincarea aia de pisici, asa ca am cumparat mincare pentru pisici batrine (sperind sa fie mai moale) si ii dam viermi uscati, febletea ei. De astia ar minca in nestire, nu se poate opri, Altfel e bine, se duce pe roata cind are chef, iese, maninca, face kk. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vrut sa-i iau si eu lui Sofi o roata ca a voastra! E incredibil de scumpa!!! Am renuntat!

 

Sofi are pana intr-un an.

 

Am muncit la pacostea aia de cusca doua saptamani, aproape in fiecare dupa-amiaza mai mesteream cate ceva... Am crezut ca nu se mai termina, dar acum mi-e asa drag de ea....  [il] Iar fie-mea e in extaz!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...