Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am fost la York, a fost frumos, orasul superb. N-am vizitat castele si catedrale pe dinauntru, ne-am mudeveni  doar cu exteriorul [:)] , dar imi pare rau ca nu am fost cu barcuta pe apa. Am uitat de ea. Ce a fost fain in aceasta excursie e ca am stat toti impreuna si am discutat tot felul de chestii, pe care acasa nu reusim sa le discutam, ca sintem tot ocupati si pe fuga. Din punctul asta de vedere a fost super. Asta practic a fost si scopul. Si asa am reusit sa decidem ce facem cu mitza! [cupisi]

 

Si am decis....drum roll [batetoba]  [batetoba]  [batetoba]  Luam pisica! Vineri!

 

Barbatu a comandat deja cusca de carat pisica. Restul luam din magazin, ca nu e diferenta mare de pret. Asta e. Incerc sa gindesc pozitiv, sper sa fie bine. [:I]

Sorry, am dat un vot negativ la postul tău.  Voiam de fapt sa te felicit pentru decizia luata și ca vei deveni mămică de pisica  [il]  [il]  [il] . O sa ți placa, pisicile șint independente și o sa te fascineze felul lor de a fi.  [:)]  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, am dat un vot negativ la postul tău.  Voiam de fapt sa te felicit pentru decizia luata și ca vei deveni mămică de pisica  [il]  [il]  [il] . O sa ți placa, pisicile șint independente și o sa te fascineze felul lor de a fi.  [:)]  [:)]

Da, sint gestanta, vineri dau nastere!! [:-)))] Asa spuneau si rideau de mine si colegii mei de servici! 

 

Am uitat, mutumesc pentru sustinere! Sper sa fie cum spui.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai - big hug. Nu te mai gandi asa ca nu-ti face bine. Concentreaza-te pe lucrurile pozitive.

Didi, bine ai revenit. I-am aratat rucsacii si nu i-a placut nici unul! Mie mi-au placut foarte mult, nici nu stiam ca se gaseste asa ceva si la noi. Dar daca nu vrea treaba lui, o sa vada el cand il voi trimite la scoala cu sacosa de Carrefour.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot Aqai - inteleg ca Berry nu are voie singura in curte? E foarte stresant asta, ca nici eu n-o las pe mata mica sa iasa si tot timpul tre sa verific daca sunt inchise usile de la terase. De fapt ce stresant - e deja enervant si nu mai am rabdare cum am avut la celelalte pisici. Deci se pare ca si animalele de companie trebuie sa le avem la o anumita varsta, nu numai copiii [:-)))] ca dupa aia - nema rabdare. Chiar stateam si ma gandeam in acest context, ca pe pisica mica au educat-o mai mult alea mari, nu eu. Exact ca in cazul copiilor mici cu frati deja mari. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot Aqai - inteleg ca Berry nu are voie singura in curte? E foarte stresant asta, ca nici eu n-o las pe mata mica sa iasa si tot timpul tre sa verific daca sunt inchise usile de la terase. De fapt ce stresant - e deja enervant si nu mai am rabdare cum am avut la celelalte pisici. Deci se pare ca si animalele de companie trebuie sa le avem la o anumita varsta, nu numai copiii [:-)))] ca dupa aia - nema rabdare. Chiar stateam si ma gandeam in acest context, ca pe pisica mica au educat-o mai mult alea mari, nu eu. Exact ca in cazul copiilor mici cu frati deja mari.

 

 

anais, curtea noastra nu are gard :(

 

cand isi mai tremina dl sot din proiectele incepute, trebuie sa imi faca o mini-curte ingradita pt Miss berry in curte

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

clar, hotararea e luata. ii iau bilet mamei, pt ca imi umple viata. [il]

 

oare v-am spus ca pt mine singura destinatie in care simt emotia e drumul catre ro?!

 

sunt o fericita aici, dar acolo imi e inima [mata] ,

 

Edit: e singura destinatie de care ma ocup [fum]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...