Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Ce s-au schimbat vremurile! Parca o si vad pe mama ducindu-ma tacticoasa la doctor sa imi dea anticonceputionale, ca sa imi vad nestingherita de viata sexuala. Ha, ha, ha ce banc bun. Pai numai sa fi simtit ea ca mie imi trebuie sex la 15 ani, ma lua la fugarit cu parul in jurul blocului [:-)))] .

 

Da mai, mare dreptate ai ... parca crestem cu totul alte specimene umane ... sa discutam, sa ii consiliem, sa ii ferim, sa nu le interzicem, sa le fim prieteni ... mai avem putin si vrem sa ii tinem de mana, cu bunavointa, cand intra dansa intr-insa, sa nu se traumatizeze prea tare ... [:)]

 

Pe vremea mea era si mai rau, eavorturile erau ilegale, metode de contraceptie deloc pe piata si cuvantul sex nu se pronunta in familie ...poate totusi eram mai responsabili tocmai pentru ca erau aceste interdictii. Nici nu se mai punea problema sa stii cum pui un prezervativ, in pasi auzi ... cand vedeai unul, iti venea sa-l speli si sa-l refolosesti de cateva ori ... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da mai, mare dreptate ai ... parca crestem cu totul alte specimene umane ... sa discutam, sa ii consiliem, sa ii ferim, sa nu le interzicem, sa le fim prieteni ... mai avem putin si vrem sa ii tinem de mana, cu bunavointa, cand intra dansa intr-insa, sa nu se traumatizeze prea tare ... [:)]

 

Pe vremea mea era si mai rau, eavorturile erau ilegale, metode de contraceptie deloc pe piata si cuvantul sex nu se pronunta in familie ...poate totusi eram mai responsabili tocmai pentru ca erau aceste interdictii. Nici nu se mai punea problema sa stii cum pui un prezervativ, in pasi auzi ... cand vedeai unul, iti venea sa-l speli si sa-l refolosesti de cateva ori ... [:)]

 

:))))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o amica, cu cativa ani mai mare decat mine care e bunica ani deja. Fie-sa a facut un copil la 17 ani. Desi stia ca are prieten, nu s-a aruncat cu pilule, a zis ca folosesc prezervativu. prezervativu nu l-au folosit, si a spus acasa cand era prin 6 luni. Asa ca bunicii se zbat cu plodu acum.

 

Deci pana la urma, pilula devine un prieten de nadejde si o mai intrebi regulat daca a luat-o :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da mai, mare dreptate ai ... parca crestem cu totul alte specimene umane ... sa discutam, sa ii consiliem, sa ii ferim, sa nu le interzicem, sa le fim prieteni ... mai avem putin si vrem sa ii tinem de mana, cu bunavointa, cand intra dansa intr-insa, sa nu se traumatizeze prea tare ... [:)]

 

Pe vremea mea era si mai rau, eavorturile erau ilegale, metode de contraceptie deloc pe piata si cuvantul sex nu se pronunta in familie ...poate totusi eram mai responsabili tocmai pentru ca erau aceste interdictii. Nici nu se mai punea problema sa stii cum pui un prezervativ, in pasi auzi ... cand vedeai unul, iti venea sa-l speli si sa-l refolosesti de cateva ori ... [:)]

[:-)))]  [:-)))] Cind eram mai mica am gasit unul si l-am umflat si am plecat afara mindra de gaselnita mea! CIne mai avea balon la bloc? 

 

Acu serios, auzisem ca se refoloseau alea care nu se spargeau in timpul actului. [:I]

 

Da, normal, asa era si pe vremea mea! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prietenul meu de atunci avea un sertar acasa, plin ochi cu prezervative ... imi aduc aminte si acum cum erau de diverse culori, diverse marci, mai ales scrise cu litere rusesti ...

 

La voi cum au aflat parintii ca ati inceput ? Si cum au reactionat ?

 

La mine, a aflat mama dupa vreo 2 ani ...cand am facut o candidoza si nu stiam ce sa fac. I-am spus, convinsa fiind ca o sa ma dezmosteneasca, dar eram asa de speriata, incat am zis ca decat sa mor mai bine ii spun. Imi si aduc aminte cum am inceput, cu 5 min de scuze ... Mama a reactionat extrem, extrem de pacifist ... ca si cum ar fi fost firesc sa am sex si si mai firesc sa am candidoza [fal]  ... mi-a spus cum sa ma tratez, nici macar nu am fost la doctor ...dar mi-a subliniat ca daca raman gravida, pot pleca de acasa. Nu m-a intrebat niciodata cand am inceput si cu cine, desi ea clar cu cine, pentru ca eu am avut o singura relatie toata facultatea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in afara de faptul ca am stat cu gandul la veronica si am sperat sa-si revina cat mai repede, nu am facut nimic altceva decat sa rad azi la cei 7 pasi.

 

si sa ma bucur ca nu-s eu "amica din canada". mai am pana acolo.

 

intre timp, caut scoli militare :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti amica cu cardurile Yu-Gi-Oh ... Au ajuns? Ca le-am trimis acum 2 zile ...

 

Pe cine trimiți in armată? 

 

P.S. Am vazut clipul ...da, erau niste pasi la care nu m-am gandit ...aia cu data expirarii si cu "check the bubble". Cat traim, invatam ..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti amica cu cardurile Yu-Gi-Oh ... Au ajuns? Ca le-am trimis acum 2 zile ...

 

Pe cine trimiți in armată? 

 

P.S. Am vazut clipul ...da, erau niste pasi la care nu m-am gandit ...aia cu data expirarii si cu "check the bubble". Cat traim, invatam ..

 

 

nu inca :) e vara cald, se misca posta incet. Multzam again!

 

mai, daca n-ar fi 50 k pe an, pr tudor l-as trimite la scoala militara

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce e asa de scumpa ? Nu ar trebui sa fie susținută de stat ?

 

Si performeaza bine Tudor intr-un mediu strict, plin de reguli, disciplina militara ?

 

Humans of New York posteaza acum povesti militare, razboi, armata, relatii intre ofiteri ...viață dura, salbatica, nu prea imi place ce citesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, dar oare de ce ? Ca si acolo e o comunitate cu oameni de varsta lor cu care ar trebui sa socializeze ... le sunt organizate jocuri, activitati, seara culturala, discutii ...de ce oare ?

 

pai cred ca ei vor viata lor si pretenii lor, care de multe ori nu mai sunt, nu vor relatii noi.

 

cred ca cel mai bun exemplu didactic ar fi cel discutat de noi de curand: scolarizarile sau jocurile in echipele astea de Job.

unora li s-a acrit de ele, altora nu [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...