Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dar de ce e asa de scumpa ? Nu ar trebui sa fie susținută de stat ? Si performeaza bine Tudor intr-un mediu strict, plin de reguli, disciplina militara ? Humans of New York posteaza acum povesti militare, razboi, armata, relatii intre ofiteri ...viață dura, salbatica, nu prea imi place ce citesc

 

 

nu sunt de stat, sunt private :( si sunt boarding schools din pacate

 

pi T exact de asta ar avea nevoie, de f multa disciplina impusa si cu follow-up. altfel, isi creeaza el disciplina proprie si nu-i de bine :)

 

nu as vrea sa faca o cariera in armata, dar i-ar prinde f f f bine structura si f mult exercitiu fizic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai,

 

cum e cu permisul?

 

Buflea, mersi de raspuns. Berlinul e departe. taman ce am scris ca as face cu 5 ore, iar la Fra ajuns in 40 minute: de acasa la terminal [detectiv]

 

esti tare cu descrierea celor doi de 15 ani.

eu, mi-am facut un plan B.

 

Daca vreunul din copii o sa aiba un copil neplanificat, si nu il pot creste, eu ma ofer voluntar [^] .

singura mea grija e sa nu imi ia inainte celalalta bunica, pt ca eu am doar baietii [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu as vrea sa faca o cariera in armata, dar i-ar prinde f f f bine structura si f mult exercitiu fizic.

 

asta am vazut si Aschiutza al meu

de ex el are scoala de la 8:05 pan la 12:30, merge 5 minute mananca la After apoi merge 1 ora la Trompeta. E brici cu trompeta.

apoi 45 minute ochestra. la 14:15 termina

la 15:00 are pan la 16 sah.

isi ia catrafusele si merge la inot. la 18 il ridic eu.

vin acasa si face temele. 1 ora.

 

cam asa are zilnic, mai mult sau mai putin, ca are pauza completa de pranz. am zis ca e mult, dar avea energie si temele tot nu le facea.si ne certam.

 

asa merge la sport de il rupe si face si temele, ca nu are timp de scandal.

si, nu vrea sa renuntze la nimic. In schimb s-a inscris deja la Scrima pt la anu. si-a gasit o fereastra martea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]  [:-)))] Cind eram mai mica am gasit unul si l-am umflat si am plecat afara mindra de gaselnita mea! CIne mai avea balon la bloc? 

 

Acu serios, auzisem ca se refoloseau alea care nu se spargeau in timpul actului. [:I]

 

Da, normal, asa era si pe vremea mea! 

 

Cand eram mici, fratele meu a gasit la ai mei prezervative. Imi amintesc si acum cum arata ambalajul - alb cu un fluture verde, scris in chineza cred. A desfacut toate pachetele care le-a gasit, le-a umflat si le-am legat ca pe baloane. Mai ce joaca am mai tras, unde mai aveam noi atatea baloane odata. In plus camera mirosea asa mentolat [:-)))] Mi-o amintesc pe maica-mea  cand a aparut in usa camerei, verde la fata. Ne-a scos afara din casa si atat. Atunci nu am aflat ce minune facusem. Dupa o vreme, un coleg de clasa a adus la scoala prezervative, exact acelasi ambalaj. E, asta a fost prima lectie de Health [:-)))]Colegu' a explicat la toata clasa ca parintii lui folosesc prezervative cand fac sex. Nu mi-a fost clar ce era ala sex si de ce parintii alearga prin pat dupa baloane umflate (ca doar frate-miu le umflase), dar am inteles ca nu era de bine cand maica-sa a venit grena la scoala si ii tragea numai scatoalce dupa ceafa in timp ce vorbea cu invatatoarea pe hol. Eram in clasa a 2a cred.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta am vazut si Aschiutza al meu

de ex el are scoala de la 8:05 pan la 12:30, merge 5 minute mananca la After apoi merge 1 ora la Trompeta. E brici cu trompeta.

apoi 45 minute ochestra. la 14:15 termina

la 15:00 are pan la 16 sah.

isi ia catrafusele si merge la inot. la 18 il ridic eu.

vin acasa si face temele. 1 ora.

 

cam asa are zilnic, mai mult sau mai putin, ca are pauza completa de pranz. am zis ca e mult, dar avea energie si temele tot nu le facea.si ne certam.

 

asa merge la sport de il rupe si face si temele, ca nu are timp de scandal.

si, nu vrea sa renuntze la nimic. In schimb s-a inscris deja la Scrima pt la anu. si-a gasit o fereastra martea.

 

 

pai si tu cand alergi si ai timp sa-l duci la toate?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devoska, [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  ...barbatii astia, sa nege ei realitatea ... daca ar putea sa numere inapoi si mai bine ... mor de ras [:-)))]  [:-)))] [:-)))]  

Buflea, barbate-miu e genul ala de rac linistit, familist convins, "da, mamicu", "facem mamicu, dar cand n-oi fi obosit". Cand mai povestesti de al tau, parca il descrii pe al meu. :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai,

 

cum e cu permisul?

 

 

 

 

am uitat sa va spun? l-am luat. absolut neasteptat.

 

am fost nervoasa si stresata ca naiba la examen, pana cand mi-am zis ca avand in vedere norocul meu general, nu am cum sa-l trec :) atunci m-am relaxat brusc, dar ce folos erau ultimele 5 min :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...