Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

pai si tu cand alergi si ai timp sa-l duci la toate?

eu? merge singur totul e in scoala, pe banii mei. off course.

 

Scoala de muzica are un parteneriat cu scoala noastra. ma costa 30E pe luna inchiriatul trompetei si orele.

Evaluarea de la scoala de muzica ii e trecuta in carnet, deci e oficial.

la Sah e la fel. Scoala de sah are ora la ei in scoala. Vine un prof de la 2-3-4.

anu trecut R mergea de la 2-3 iar D de la 3-4. ce se bateau . [alcool]

si Sahul e trecut in carnet.

Inotul se tine la picina de alaturi.

deci merge singur. eu doar il ridic.

valiza cu trompeta o duc eu de dimineata, retur o aduce vecina, cand il ridica pe fi-su dupa sah.

 

Edit: cu inotul am alergat mult. pana au scapat de scoala de not, adica si-au luat toate treptele si au trecut la profi.

as fi vrut carate, nu-s in cartier, in oras nu ajung, las sa faca cand sunt pe picioarele si banii lor

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu? merge singur totul e in scoala, pe banii mei. off course.

 

Scoala de muzica are un parteneriat cu scoala noastra. ma costa 30E pe luna inchiriatul trompetei si orele.

Evaluarea de la scoala de muzica ii e trecuta in carnet, deci e oficial.

la Sah e la fel. Scoala de sah are ora la ei in scoala. Vine un prof de la 2-3-4.

anu trecut R mergea de la 2-3 iar D de la 3-4. ce se bateau . [alcool]

si Sahul e trecut in carnet.

Inotul se tine la picina de alaturi.

deci merge singur. eu doar il ridic.

valiza cu trompeta o duc eu de dimineata, retur o aduce vecina, cand il ridica pe fi-su dupa sah.

 

Edit: cu inotul am alergat mult. pana au scapat de scoala de not, adica si-au luat toate treptele si au trecut la profi.

as fi vrut carate, nu-s in cartier, in oras nu ajung, las sa faca cand sunt pe picioarele si banii lor

 

oh, bine ar fi sa mearga si ai nostri singuri, da la noi pe continent moda e cu parintii conduc disperat dintr-o parte in alta de oras sa duca progeniturile ici si colo....

 

au afisat programul de antrenament pt Tudor pt toamna, luni miercuri si vineri de la 6.30 la 8.30.  si duminica de la 7 dimineatza, aia am zis skip. 

 

pt alex arte martiale de luni pana joi de la 6.30 la 7.30 si sambata de la 10. la fel, la sesiunea de sambata am dat skip.

 

si artele martiale s-au mutat, nu mai e dojo la 5 min de piscina 

  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, copiii mei sunt bine, merci de intrebare. Copila s-a refacut complet, am fost acu pe seara cu ea sa-i cumpar adidasi ca sa nu alerg de nebuna cand se apropie inceperea scolii. Voiam sa-i iau si trening dar nu am gasit marimea - dar bine ca l-am vazut si o sa-i comand online. La magazinul de pantofi mi-au picat ochii pe o pereche de ghete Tommy Hilfiger cu pretul redus mult. Pana i-am trimis lui poza pe watsapp si m-am foit pe acolo, a venit o doamna si mi-a zis ca daca iau 2 perechi a doua mi-o mai reduce cu inca 50%. Asa ca am luat 2 perechi care m-au costat impreuna 60 de euro. Nu-mi vine sa cred si sunt asa frumoase. Cand am ajuns acasa el ne astepta in prag, a probat cu piciorul viabil si s-a declarat foarte multumit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...