Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Luat pisica. Suntem in mașina si ea miaună de zor.a făcut3 kci pina acum. Am oprit si am sters că trasnea. De ce miauna?

 

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

Miauna pe drum, sau ati ajuns acasa deja si tot miauna?

In masini nu prea le place, mai ales la primul drum, deci in timpul calatoriei miauna de frica.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Leti ale mele miauna nonstop in masina si sunt f speriate.

Dana de la emag voi comanda http://www.emag.ro/trening-adidas-yg-s-pes-ts-copii-roz-140-1849616-140/pd/D5F7J3BBM/

Dar de ce nu-ti plac pantalonii de la h&m? Noi avem 2 perechi si mai vreau sa iau inca 2, sunt foarte buni. Zic asta pt ca fi-mea se taraste in genunchi prin curte, se catara pe garduri. I-a avut cu ea si in tabara cand a fost acum si tot nu i-a rupt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saracul. Si mie mi-a fost mila de a mea asta mica in prima zi, era asa debulosata luata de langa ma-sa si de langa frati-su. Si mai erau si dracele mari care o sasaiau si sareau la bataie.

Leti, o sa-i ia 1 zi - 2 sa se obisnuiasca in noua lui casa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos pisicul !  [cupisi] Sa va bucurați de el !

Monica, de la Noriel am luat ghiozdanul. Alex l-a ales si i-am luat ce a vrut ea. Pun link când ajung la calc, de pe tabletă nu stiu.  [:I]

Anais mie nu-mi plac pantalonii stransi la glezna, la asta ma refeream. Dar am vazut si ceva cu pantaloni drepți la H&M, zici ca e OK materialul la ei ? Sunt cam reticentă ptr ca i-am comandat lui Alex niste rochite si au venit la aceeasi mărime arătau cu cel putin 2nr diferența si materialul mi s-a părut slab. Noi nu avem magazin in oras, trebuie sa comand online si nu pot verifica. 

La mine ploua de azi-noapte si azi n-a trecut temp de 20grC. Acum sunt 16grC si ploua torential. Am facut curat si acum stau cu toate geamurile deschise, sa intre aer curat si rece. 

Buflea, am tot vrut sa-ti spun, foarte urât gestul vânzătorului cu pălăria băiatului. Sigur nu s-a intamplat in Ardeal. Da, pălăriile sunt la moda acum, are si Alex una foarte frumoasa. A costat 25RON. 

Un week-end placut sa aveti. Pa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti - SUPERB! Trebuie sa pui poze in fiecare zi ca tare frumusel este.

Dana, am inteles. Noi numai stransi pe glezna purtam (si el si ea). Ai dreptate cu h&m, multe sunt porcarii dar mai au si lucruri de calitate. Eu nu comand online inainte sa vad produsul. De multe ori m-am uitat pe site si mi-au placut chestii, dar in magazin am constatat ca produsul nu are nicio legatura cu poza. Daca vrei zi-mi ce pantaloni ai dori si cand ma mai duc la magazin ma uit sa vad daca sunt sau nu ok. Din astia mai largi jos gasesti la Zara. Nici Zara nu aveti in oras?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...