Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Multumesc.  [:)] Il cheama Mishka. Miine ii fac cunostinta cu ariciul. Sintem ocupati rau, ce credeti? [:-)))]

 

Altfel e bine, a inceput sa se joace, e in bucatarie cu baietii. Acolo o sa doarma noaptea. Fiu-meu a citit ca la inceput sa fie tinut numai intr-o camera si gradat sa vina prin toata casa. Asa ca in seara asta stau toti 3 in bucatarie! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia, sa va traiasca mezinul Si sa va bucurati de el.

 

Carolyne, ma tot gdeam la tine, sa stii. Sanatate multa multa fetei!

La concert a fost super, Desi putin ciudat initial. Primul 2 sau 3 melodii a cantat fara pauza, fara sa zica hello nimic. PLUS, nu Se proiecta imaginea ei pe ecranele mari Si incepeam sa MA dezumflu. "Pai eu nu o Vad! DE ce nu vorbeste?" Etc. Apoi a inceput sa vb, Doamne ce turuie fata asta! Ador sa o ascult vorbind mai ales. Parca vbea Cu prietenele ei, nu Se cenzureaza deloc.

A zis Si ca-i vine barbatul peste 2 zile Si tb sa Se rada pe picioare, la subrat ca nu L-a mai vz de 5 saptamani. Etc etc A povestit Si ca Send my love (to your new lover)E scrisa tot pt exul din Somebody to love. CA nu o lasa in pace ca sa Se reuneasca, Asta dupa ce ea deja era Cu actualul Si avea Si copilul parca. Si zice ea: lasa-ma in pace ca altfel mai scriu un album despre tine! Pai de ce sa MA impac? Am trecut peste despartire, am pe cineva, I'm successful Si el locuieste in apartmentul maica-sii! Ce sa imi ofere el?

Plus ca era pe o scena in mijlocul oamenilor Si la un moment dat Se aseza pe vine Cu fundu-n sus Si Asa a mers roata pe scena aia, aplecata, sa isi poate face Oamenii poze Cu ea in background. Si era in pozitii deloc avantajoase dar who cares? Ea ii facea pe aia fericiti.

Ff fain. Mi-ar placea sa fiu prietena Cu ea in real life.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dupa amiaza, din aeroport,

 

In stilul meu caracteristic, cu norocul care ma însoțește peste tot, mi s-a decalat cursa cu 3 ore. Cate ore credeti ca aveam intre zboruri ? 3 ...deci, prind si eu o scara a avionului spre București sau la noapte visez nemțește, in Berlin ? Deocamdată cica nu m-au repartizat in alt avion ca o sa recupereze niște timp pe drum si e posibil sa prind legatura. Well, sunt in concediu, daca ajung o zi mai tarziu, asta e ...

 

Pana una alta, va raportez din sala de asteptare, ca de la gate-ul de la care voi pleca eu peste 3 ore, pleaca o cursa spre Finlanda ...doamnelor, dar ce draguti sunt finlandezii astia ...inalti, slabi, tineri, nu curg hainele pe ei, nu put a transpiratie...si toti in maieu. ...lol...

Restul lumii are pulovere, me included, numai pentru ei e cald in aerul asta conditionat ...de aia i-am si reperat asa de repede, dupa cate haine lipsesc de pe ei.

 

In antiteza, de la poarta de alaturi, pleaca un avion spre Milano ...e o galagie la italienii astiaaa ...frate, toti vorbesc la telefon, pe speaker, ca sa poata gesticula cu mainile ...de parca ii vede interlocutorul.

 

Cat despre mine, eu ma blend in cu nemtii ...tacuta, infrigurata, rece, prudenta si pe racoarea asta, ma incearca si o cistita ....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce speriata e pisica si ce mică. Sa o stapaniti sănătoși ...

 

Papelusco, foarte tare concertul. Si mie imi place de ea, e foarte nesofisticata.

 

La capitolul crash-uri, pe langa cateva maieuri de aici din aeroport, m-am îndrăgostit de Michael Phelps. ..stiu, stiu, m-am trezit si eu la finalul carierei lui, acum cand are o logodnica si un copil ...ce sa fac, asa sunt eu, un late bloomer. ..lol

 

Dana, unde in Ardeal e frigul asta de care povestești? Eu trebuie sa ajung la Piatra cat mai repede, o mai fi vara la Piatra ?

 

Palaria a cumparat-o de undeva de pe langa Deva ...au fost in tabara pe Valea Ariesului, bai ce zona, ce frumusețe. ..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Buflea, drum bun!! Crede- Ma pe cuvant ca nemtii sunt ok! Si, nu- s maritata cu unul, sa fiu suspecta de subiectivism [zz]

 

Deocamdata au probleme cu punctualitatea ...

 

Dar stati asa, ca la avionul de Milano a venit politia ...hahaha ...habar n-am de ce, i-o fi chemat cineva crezand ca se bat, ei de fapt vorvesc la telefon.

 

Stati tun ...lol

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...