Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Hahahaha ...

 

Doamne Fereste, mor de ras ...

 

Breaking news ...politia a venit pt ca cineva a vazut un ruxac fara stăpân sub un scaun si l-a raportat. Politistii, 5 la numar, insotiti si de un caine (???) au scos cu prudenta ruxacul de acolo in tipetele isterice ale unei bambine, care de 15 min il cauta, pentru ca nu stia unde il pusese ...

 

Happy End !!!...lol

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, drum bun!

Ai un stil de a povesti.. daca ai scrie carti as plati oricat pe ele.

Hahaha, da si eu!

 

 

La noi e cald in draci, cica o sa avem 35 in weekend, iar azi au fost 28. De cind am venit din Romania numai o singura seara a plouat, dar tot cald era. Nu ma pling, e vara, e normal sa fie cald. Astia aici daca e cald se pling, daca e frig se pling, nu stiu cind e bine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mitza asta o sa-si invete numele cindva? Ca momentan numai daca miorlai ca ea imi da atentie. Daca m-ati auzi cum fac prin casa ati lesina de ris. Problema e ca ea cred ca stie ruseste de la femeia de la care am luat-o, eu cu barbatul o sa vorbim romaneste cu ea si baietu in engleza. Ce sa mai inteleaga saraca pisica? Miine mergem la vet la prima ora.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miau, miau ...numai pe tine te mai am prin zona ...

 

Eu tot in aeroport ...mi-e foame si am decis ca nu dau nici un ban pe mancare, pentru ca sunt niste preturi prin aeroportul asta, de mai bine slabesc.

 

Ce semnificatie mai are Duty Free ? M-am uitat la parfumuri, sunt mai scumpe ca la magazin ...nu trebuia sa fie mai ieftine ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...