Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

3 ore si 11 Minute se pare ca Are intarziere zborul lu Buflea. ( Buflea tu aterizezi pe Tegel, cu AB 7249, da?)Sa inteleg ca Mai ai o escala? Ca nu zboara nic La bucuresti .

 

Aleluia ...am pierdut legatura. Sunt in Berlin, m-au pus intr-un avion spre Munchen si de acolo spre Bucuresti.

 

Problema este cu bagajele ...habar n-am cand ajung si eu ar trebui sa plec maine la Neamț 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aleluia ...am pierdut legatura. Sunt in Berlin, m-au pus intr-un avion spre Munchen si de acolo spre Bucuresti.

 

Problema este cu bagajele ...habar n-am cand ajung si eu ar trebui sa plec maine la Neamț 

 

Bagajele vor veni cu tine, stai linistita. E o lege care zice ca bagajele nu merg singure.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloha din al treilea avion ...

 

Cum adica bagajele vin cu mine ? Sunt sigura ca vin la mine pana la urma, dar le-or fi mutat ei din Berlin in Munchen si de acolo la București, sau mi le trimit maine direct in București?

 

Ultima varianta ar fi un dezastru, ca eu maine plec la Neamț ... O sa vad cand ajung ...

 

Black, sunt calma de oboseală ...ce pot face ?

 

Initial cursa a fost decalata cu 3 ore si a stat la o coada de decolare de 30 avioane care a durat inca 1 ora si ceva ...stiam din primul avion ca nu am cum sa-l prind pe al doilea.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Parta interesanta este ca m-am împrietenit cu cei 3 romani aflati in aceeasi situatie cu mine ...o doctorita, un instalator, un student la Harvard si eu contabila ....parca suntem intr-o misiune, lasam bagajele de mana împreună, circulam prin avioane impreuna ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea sper ca ai ajuns cu bine.

Daca bagajele nu vin pana maine cand pleci tu poti lasa adresa la care sa ti le trimita si ti le vor trimite ei cu curierul rapid. Niste prieteni care au zburat cu Tarom si li s-au ratacit bagajele le-au primit la Brasov (dupa 5 zile [fri]  ) Nu s-au mai deplasat ei la Otopeni sa le ia, ar fi fost chiar culmea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...