Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello

 

Am avut o zi foarte plina. Pisica e numai printre picioarele noastre, in special ale mele si toarce foarte des, parca e un motoras. Oare de ce?

 

Dintre toti, ma prefera pe mine, for whatever reason. [:-@]  Ii place sa fie alintata, mingiiata, o iubesc din ce in ce mai mult.

post-16401-0-16056600-1471125322_thumb.jpeg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloha din al treilea avion ...

 

Cum adica bagajele vin cu mine ? Sunt sigura ca vin la mine pana la urma, dar le-or fi mutat ei din Berlin in Munchen si de acolo la București, sau mi le trimit maine direct in București?

 

Ultima varianta ar fi un dezastru, ca eu maine plec la Neamț ... O sa vad cand ajung ...

 

Black, sunt calma de oboseală ...ce pot face ?

 

Initial cursa a fost decalata cu 3 ore si a stat la o coada de decolare de 30 avioane care a durat inca 1 ora si ceva ...stiam din primul avion ca nu am cum sa-l prind pe al doilea.

aloha!

 

edit . ce imi place salutarea asta! asa zic si eu cand sunt libera de la servici!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

Am avut o zi foarte plina. Pisica e numai printre picioarele noastre, in special ale mele si toarce foarte des, parca e un motoras. Oare de ce?

 

Dintre toti, ma prefera pe mine, for whatever reason. [:-@]  Ii place sa fie alintata, mingiiata, o iubesc din ce in ce mai mult.

pisicile negre aduc noroc. 

 

sa va bucurati de ea!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miau, miau ...numai pe tine te mai am prin zona ...

 

Eu tot in aeroport ...mi-e foame si am decis ca nu dau nici un ban pe mancare, pentru ca sunt niste preturi prin aeroportul asta, de mai bine slabesc.

 

Ce semnificatie mai are Duty Free ? M-am uitat la parfumuri, sunt mai scumpe ca la magazin ...nu trebuia sa fie mai ieftine ?

ei si tu, acolo e spuma spumelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. 

 

Noi tot cu pisica ne ocupam, merge numai intre picioarele noastre, deci noi mergem cracanati cu picioarele drepte, daca ne-ati vedea ati muri de ris. 

 

Trebuie sa ne apucam sa facem ordine in camara mare, ca avem o groaza de lucruri pisicesti pe care trebuie sa le punem undeva. Poate mergem si la groapa de gunoi. 

 

O sa ma duc la topicul cu animale sa intreb cite una, alta, ca nu vreau sa mai acaparez aici cu mitza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...