Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc. Nu e neagra, e gri albastruie,

 

oricum e frumoasa foc.  cand ies la  pensie i-am spus barbatalui deja ca eu imi iau o pisica.  

 

inainte de a avea copii am avut pisici . prima a fost o birmaneza si am ramas la prima iubire , ma pierdeam in ochii ei albastri.  acum si cainele are ochii albastri dar dupa cum nici iarna nu-i ca vara asa nici cainele nu-i ca pisica.

 

eu stiu ca piscicile torc de bucurie.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua

 

 

Raportez de la munculita. E prima zi in care merge si fiu-meu la munca (work experience). Ii place, l-au pus sa faca "munca stiintifica", se uita prin nu's ce articole medicale le compara, le separa, le lipeste, eh, ce stiu eu un finance manager amarit acolo [:)] ! Era cam bulversat ca a trebuit sa se scoale de dimineata in vacanta, dar ata ete.

 

Ba a mai hranit si pisica de dimineata, ce sa spun, mitzul asta scoate tot de avem mai bun in noi! De exemplu e o curatenie exemplara in bucatarie, unde e sediul ei de baza (pe moment). Zici ca bucataria mea e show room  de vineri incoace. Imi place ca toata lumea pune mina, nu stiu cit i-o tine, dar deocamdata, nu fi de deochi! 

 

Black, da planuiesc sa-i mai las sa se cunoasca sub supraveghere, atlfel Mishka n=are liniste, numai pe acolo se invirte. Cred ca vrea sa se joace impreuna, ca numai la joc ii sta mintea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine,

 

Bine ai venit, Mishka!!! E dulce foc...pare tare mititica si cred ca-i dragalasa tare :) :) Sa ne mai pui poze. 

 

Noi raportam un weekend relativ linistit. M-am distrat cu sushi facut in casa (am fost la un supermaket japonez si m-am aprovizionat)...mi-a placut la nebunie. Ieri am facut zacusca si am reusit sa ies si la plaja. 

 

E ultima saptamina cind am amindoi copiii acasa...lunea viitoare duc copilul mare inpaoi la college. Iar o sa pling tot drumul. De data asta o sa merg singura ca sotul are ultima operatie la cot joia asta si el va fi imobilizat. Of!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...