Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Da...nunta lunea...normal ca sa fie mai ieftin :) :) :) 

 

Mi-a picat pixul din mina cind am raspuns la invitatie. Si e seara...colac peste pupaza cica este "Adults Only"...adica plodul mic (vorba vine mic ca a sarit lejer de 1.86cm) nu poate sa vina si e ofensat nevoie mare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Didi, fix asa scria pe invitatie: "Adults Only"...prima oara mi-a zburat gindul la prostii. Apoi mi-a trecut cind am vazut o zi de luni :) :) Ce prostii poti sa faci lunea??? Ma gindesc ca se plateste tacim intreg pentru copii (bine ai nostru intra in categoria grea0...poate lumea nu da bani pentru cite persoane sint daca aduc copii mici?

 

M-am uitat la locatie poate e ceva deosebit...vreun palat de cristal :) :) :) E un country club obisnuit.

 

Si eu am mers intodeauna cu copiii la nunti/botezuri/petreceri...nimeni nu m-a ingradit pina acum din cercul nostru. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, fix asa scria pe invitatie: "Adults Only"...prima oara mi-a zburat gindul la prostii. Apoi mi-a trecut cind am vazut o zi de luni :) :) Ce prostii poti sa faci lunea??? Ma gindesc ca se plateste tacim intreg pentru copii (bine ai nostru intra in categoria grea0...poate lumea nu da bani pentru cite persoane sint daca aduc copii mici?

 

M-am uitat la locatie poate e ceva deosebit...vreun palat de cristal :) :) :) E un country club obisnuit.

 

Si eu am mers intodeauna cu copiii la nunti/botezuri/petreceri...nimeni nu m-a ingradit pina acum din cercul nostru. 

 

 

eu cred ca e un local mic, nu au decit un numar limitat de locuri.

 

nuntile au devenit f scumpe...lumea nu-si mai permite.nu e pt prima data cind aud de asta.

 

eu zic sa nu te superi,sa te simti ofensata, nu cred ca asta e intentia lor...

 

profita de invitatie sa ai o iesire doar tu cu sotul.

 

distractie placuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, nu cred ca m-ai "auzit"...suparata nu sint pentru ca este in familie. Sint doar contrariata! Nu ma poate ofensa familia :) :) :)

 

Părerea mea este totuși daca nu iti permiți, te restringi. Pentru mine este o mare incovenienta pentru ca a doua zi merg la servici si este foarte departe. Nu pot refuza ca este verișorul primar al soțului.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...