Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

E dulce foc Mishka!!!! 

 

Si noi am avut un pisoi (pisoi de tip maidanez). Noi l-am luat de la o ferma de amish cind implinise plodul mic 6 ani. Ne-am dus si am stat la amish si aveau toate animalele posibile acolo printre care si niste pisoiasi mititei. Cel mic s-a lipit de un pisic portocaliu (gen Garfield) toata vacanta...era asa de trist cind a fost sa plecam de acolo. Am vorbit pe furis cu fermierul si l-am intrebat daca putem luat un pisoi cu noi (contra cost)...el cica ni-i da pe toti pe gratis in afara de un pisic alb...eu, nu...stai asa...nu vreau o pleiada de pisici...doar unu'! L-am ascuns intr0o cutie de carton si cind am plecat din driveway si copilul lacrima tot ca lasa pisicile in urma, l-am rugat sa deschida cutia.

 

Pina in ziua de azi el spune ca a fost cel mai frumos cadou primit. Motanul acuma troneaza ca un rege la parintii mei. Nu s-a inteles cu Napoleon de nici un fel...se bateau, se scuipau, se zgiriau. Tata il adora si ii face toate poftele posibile!!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello hello!

 

Am revenit si eu din mini-vacanta. Fetelor, uitasem ce frumoasa e Barcelona! Nu mai fusesem acolo de 10 ani.

Ca tot vorbim de stat singure, am avut noroc ca prima si ultima zi le-am petrecut singura si a fost minunat... m-am plimbat fara tinta, am stat pe faleza, am intrat in magazine.

Am fost si o zi la plaja, in Lloret del mar. Ce frumusete de loc, ce sa mai Catalunya e pentru mine un loc de vis.

 

Doua lucruri nasoale s-au intamplat: in primul rand, plimbarea prin locurile alea mi-a adus un dor dureros de socra-miu :( cat ii placea sa ne plimbe de colo-colo, stia toate locurile misto. Atatia ani sunt de cand a murit si pentru mine parca a fost ieri.

In al doilea rand, pentru prima data in viata mi s-au furat banii din geanta, in fata la Sagrada Famiglia. Cam 250 euro :( Si inca zic merci ca nu mi-au luat cardul si ID-ul, ca atunci era belita situatia. Am fost absolut socata...

 

Dar una peste alta ma declar relaxata si multumita de excursia asta. Daca nu m-ar fi sunat de la munca la 8 dimineata era si mai bine :D Cand am ajuns o ora mai tarziu la policlinica eram ca o curca beata. Oarecum normal, avand in vedere ca am aterizat la 3 dimineata si am ajuns acasa la 4 si ceva.

 

am fcaut si ceva shopping, reduceri nu prea mai erau insa mi-am gasit costume de baie de la Calzedonia foarte frumoase si la preturi f f bune (-50%).

 

Letitia sa-ti traiasca pisicuta, e foarte frumoasa. Cateva raspunsuri la ce ai intrebat: intotdeauna cand ii iei de la mama plang foarte tare, sunt speriati. Toarce tare pentru ca incearca sa se imprieteneasca cu tine, te vrajeste, adica :)) Si sta cu tine pentru ca eu cred ca pisicile au un simt care le spune cine e seful in casa. Probabil tu o sa fii mamica ei :)

Las-o sa patruleze unde vrea in casa. Nu te stresa cu raspunsul la nume, ca eu inca n-am vazut pisica care sa faca asta. Incearca sa stabilesti din prima reguli (de exemplu la mine regula de aur e ca n-are voie in dormitor noaptea), n-are voie pe masa, n-are voie la cabluri. Nu ca le respecta haha, dar macar stie ca nu e voie.

 

Buflea sper sa ajungi cu bine in Ro si cu bagajele tale cu tot.

Cu sexul da, si mie mi se pare devreme 15 ani, la mine pragul mental e 16 ani. Noi Carlei ii predicam prezervativul, dar la momentul respectiv nu stiu ce o sa aleg, pastilele sunt mai ok impotriva sarcinii, daca le ia cum trebuie.

Alt lucru pentru care suntem hotarati este sa se intample la noi acasa, nu in alta parte (unde pot exista camere de filmat, de exemplu... ).

 

Asta e tot ce am retinut din ce am citit. Sunt ametita rau de oboseala, sper sa-mi revin de maine.

Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

JG, welcome back! Imi pare rau de furt:(((

 

Didi, miss Berry a stat azi toata ziua in cusca la cottage, nu am luat-o in canoe. 2 zile insa am terminat-o in hikes pe munti. Asa ca azi a avut zi de pauza.

 

Letitia, ce im8 place pisica!!!

 

Antmil succes la operatii si nervi tari pt reinceputul scolii! Si sper sa.nu fie ch8ar dezastruoasa nunta...

 

Va las cu o poza cu Mr T down the river... a fost o zi supera. Raul e fantastic, cu plaje multe si dese, am facut baie, picn8c, plaja, am vaslit... maine e zi de pescuit

 

Nu merge, e prea mare poza

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...