Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Repede din pauza : Antmil arați asa de bine si tânara ca ma întreb cat de tânara te-ai căsătorit :)) Sa va trăiască băieții ! Didi ma faci sa roșesc :) Letiția daca esti pregătită sa vezi canapeaua zgâriată de băiatul blănos atunci a fost dragoste la prima vedere:) Si Buster ne-a rupt canapeaua de piele in 3 locuri , ruptura nu gluma, am peticit -o si stam cu ea asa. Cred ca daca o rupea Veronica sufeream mai tare:)). Stiu, sunt dusa:)

Hahaha, nu, nu esti dusa, asa gindesc si eu acum! Nu-mi vine sa cred, de cind am cumparat canapelele nu i-am invitat pe prietenii nostri cu copil mic de groaza ca copilul lor imi distruge canalepele, ca acum sa fiu consolata cu ideea, la o saptamina (azi) de cind am luat pisoiul! Dar eu sint asigurata macar. Am facut asigurare canapelelor si pentru pets distrugatori.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, "dur" profesorul!!!  [:)]  [:)]  [:)]  Noi nu am avut nici un an in care sa fie toti profesorii barbati....am avut doar amestecati.

 

A avut cel mic odata un profesor de social studies de l-am confundat cu un elev cind am fost la open house...vorbeam cu el asa la per tu. Era mic, pripernicit si cu vocea neschimbata. M-am amuzat teribil cind am auzit ca el e profesorul...Ii ajungea lui fimiu pina la piept :) :) :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antmil...ești așa de mică pe lângă cei trei flăcăi ai tai....ar trebui sa te țină doar in palma.....ca pe un cristal.....

 

Michelle....si la voi la școala se plimba de la o clasa la alta ?? Azi am avut OPEN house ,intra in middle fiică-mea ...si am amețit plimbându-ne ....pe mine ma enervează sistemu.....nu-l înțeleg .....dar probabil ma voi obișnui ...ca toate cele..aici :( 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

William nu a avut niciodata vreun professor barbat...nici macar la educatie fizica.

a facut ochii mari cind a auzit citi are anul asta....doar 2-3 (engleza si spaniola)sunt femei (la citire nu am avut ocazia sa stiu daca e femeie sau barbat...are numele "morgan"

 

sotul meu isi ridea in barba ca preda stafeta altuia sa faca instructie cu el.

 

si la noi tot asa e...sistemul pare asa de complicat, habar nu am cum reusesc sa-i imparta pe toti.dar se pare ca e system bun ca in felul asta ajung sa se cunoasca, sa nu se stabileasca preferinte.

 

are 8 perioade (clase)...si se plimba de la o clasa la alta.

cu unii colegii e intr-o clasa...cu altii in 3 ...sau cu altii de loc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

profesorul de istorie e un pic mai tinar, probabil 30-35 de ani...e din a 7 generatie de profesori.

 

proful de mate are vreo 4 copii, toate virstele...pare f de treaba

 

profesorul de educatie fizica, zici ca e Arnold...

 

profesoara de engleza siea pare f de treaba tot pe la 30+ani, cu 2copii, shatena cu parul lung.

 

profa de spaniola, pare o scorpie...nu I-am spus lui W. dar mi-a confirmat. spunea ca prefer sa nu fie deranjata cu mesaje de la parinti, daca e ceva sa ii spuna copiii in clasa.

 

profesorul asta de stiinte e cel mai ciudat...pare dur dar e si funny. spune ac anu le va da nici un proiect sa faca acasa ca stie cat de "hands on" sunt parintii....si nu le va da nici teme-ceea ce l-a facut pe W. sa fie in al 9-a cer si sa-l declare profesorul favorit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...