Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

profesorul de istorie e un pic mai tinar, probabil 30-35 de ani...e din a 7 generatie de profesori.

 

proful de mate are vreo 4 copii, toate virstele...pare f de treaba

 

profesorul de educatie fizica, zici ca e Arnold...

 

profesoara de engleza siea pare f de treaba tot pe la 30+ani, cu 2copii, shatena cu parul lung.

 

profa de spaniola, pare o scorpie...nu I-am spus lui W. dar mi-a confirmat. spunea ca prefer sa nu fie deranjata cu mesaje de la parinti, daca e ceva sa ii spuna copiii in clasa.

 

profesorul asta de stiinte e cel mai ciudat...pare dur dar e si funny. spune ac anu le va da nici un proiect sa faca acasa ca stie cat de "hands on" sunt parintii....si nu le va da nici teme-ceea ce l-a facut pe W. sa fie in al 9-a cer si sa-l declare profesorul favorit.

Parca seamana, asa putin cu Donald Trump, proful asta de stiinte :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Leti [flo2]

E demential pisicul si citesc cu deosebita placere tot ce povestesti despre el. Asa e, animalutele astea ne fac viata mai frumoasa. Zilele trecute pisicile mele erau in mansarda la somn, cand a inceput brusc o furtuna si m-am dus sa inchid geamurile de acolo. Sa le fi vazut mutrele debusolate, alergau dintr-un capat in altul, se ascundeau, apoi ieseau si iar alergau. Asta pentru ca acolo se auzeau foarte zgomotos stropii mari de ploaie care cadeau pe acoperis, era ca un huruit si cel putin asta mica habar n-avea ce se intampla. Asa m-am distrat... si am stat un pic cu ele sa se linisteasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am prins pozele lui Ant s-o vad si eu ce tanara e, dar am vazut-o pe Didi. Mai Didi, ti-am mai spus eu, arati de 20 de ani nu alta! Esti foarte frumoasa si foarte nemtoaica soro.

Michelle, pare foarte matur Will si stiu ca e puiul mamei. Foarte interesant sistemul cu profesorii. Mult succes in clasa a VII-a.

Ant, pozele cu cainii le-am vazut si sunt foarte misto, si cainii si pozele in sine. De cand vreau sa fac si eu poze la pisici dar nu ma invrednicesc. Adevarul e ca nici nu stau locului, de cand o avem pe asta mica cele mari se joaca si ele mult mai mult ca inainte. E o alergatura continua si cand obosesc cad late si se culca, dar eu nu vreau poze cu ele dormind. Cred ca tre sa le bag separat in sedinta foto. Multa sanatate sotului tau si tie multa putere sa faci tot ce ti-ai propus.

Noi am scapat de gips si calca relativ bine. Am fost la fizioterapist si nu i-a dat interzis la bicicleta si trotineta. A zis ca daca va face inot zilnic se va recupera foarte repede. In concluzie sunt bucuroasa, ca nu stiu cat mai suportam zgomotul carjelor prin casa. Si mai ales carjele lovind pereti, usi, mobila, ca el n-a stat locului nici un pic, s-a foit mereu prin toata casa.

Carolina nu stiam de Boney M, credeam ca sunt foarte cunoscuti. Mai ales ca-mi aduc aminte de un episod din Famiia Bundy, cand a aparut Boney M dupa ce se costumasera ei in Boney M. Dar poate nici Familia Bundy (Married with childern) n-o fi cunoscut in US cum e la noi. Succes cu patinajul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Leti, bravo soro pentru printul mostenitor! Cred ca esti tare mandra.

Aqai, imi place mult vacanta voastra si stii mi-as dori sa vad? Niste poze cu peisajele de acolo. Cred ca sunt de vis. Ati luat-o si pe mama ta cu voi?

Mik, mama ta sta in Ro si a venit in vizita? Fain. Am citit ce-ai spus despre timpul tau cu tine si sunt pe aceeasi lungime de unda. Pana la urma cum a iesit mozaicul din baie, esti multumita? Cum a murit cocosul?

(Vaaai, mesajul asta pentru Mik e ceva... stau si rad singura)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna de la un pahar de vin,

 

Printre picaturi azi am reusit sa va vad pozele si mi-au placut mult.

 

Antmil, didi, michelle aveti familii frumoase! Iar de matzulina letitiei, nu ma8 zic, o scumpete!

 

Anais, retinut, cand ajung acasa sa le micsorez putin, ca am incercat de pe tel dat tot zice ca sunt prea mari.

 

Mama a ramas acasa, a avut un accident - Berry a rasturnat-o fix inainte de plecare si s-a lovit la coaste ... s-a speriat c si le-a rupt, da' n-a vrut la medic, n-a vrut nici sa vina cu noi. Din fericire e bine insa, a dus-o mama dlui husband luni la doc si e bine nu are nimic, doar ca s-a lovit.

 

A ramas acasa, a fa it curat, ne asteapta cu placinte duminica. Cu varza si cartofi. Yummy.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...