Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

am apucat  si eu poza cu didi, ce iti place sa te lauzi! [:)]   esti frumoasa foc!

 

[:I]  m-ai prins. imi e asa draga poza cu copilul ca am urcat-o si aici.

 

recunosc pe FB am urcat mai multe [zid] . si cu copilul mic si chiar cu tatal lor.

 

mie imi plac pozele, de asta fac si eu asta etc etc..ma pierd in explicatii

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

a_alinta, eu functionez doar pe repede inainte  [:)]  [:)]  [:)]

 

Glumesc. Pe serioasele, am un servici solicitant si m-am obisnuit de multi ani sa fac multe in timp scurt nu de placere ci de nevoie.

 

Cu doi baieti activi, servici, sot, casa, ciini...ramine putin timp sa stau  [:)]  [:)]  Mai rup din timp pentru mine si nevoile mele pentru ca imi trebuie si mie un echilibru.

 

Apropo de plecari pe sexe...taman ce barbatul si-a organizat un weekend de pescuit cu viitorul cumnat si un amic. Se duc la o cabanuta la lac si stau toti trei intr-o barca la pescuit. Ma intreaba daca vin...NO WAY! Iaca mi se iveste ocazia sa repir putin! Imi imaginez o seara cu o carte si un pahar/sticla de vin in liniste si pace. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bombi, esti o comoara la casa omului!tot pe suc esti?! [afro]

tot, tot [pup]

taxele alea nu se plica in totalitate daca faci casa noua. ai altele [ascuns] in fine nu mai scriu nimic, info sunt garla, important e sa ti se potriveasca [masc]

da, ai dreptate, daca cumperi direct de la constructor nu mai plateste makler, daca cumperi doar pamintul si faci casa separat (2 tranzactii diferite) platesti grunderwerbsteuer doar pe pamint, nu pe pamint+casa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a_alinta, eu functionez doar pe repede inainte  [:)]  [:)]  [:)]

 

Glumesc. Pe serioasele, am un servici solicitant si m-am obisnuit de multi ani sa fac multe in timp scurt nu de placere ci de nevoie.

 

Cu doi baieti activi, servici, sot, casa, ciini...ramine putin timp sa stau  [:)]  [:)]  Mai rup din timp pentru mine si nevoile mele pentru ca imi trebuie si mie un echilibru.

 

Apropo de plecari pe sexe...taman ce barbatul si-a organizat un weekend de pescuit cu viitorul cumnat si un amic. Se duc la o cabanuta la lac si stau toti trei intr-o barca la pescuit. Ma intreaba daca vin...NO WAY! Iaca mi se iveste ocazia sa repir putin! Imi imaginez o seara cu o carte si un pahar/sticla de vin in liniste si pace. 

ce carte?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In geanta am "The Bookseller of Kabul"...la comanda copilului cica trebuie sa citesc "Caleb's Crossing" ca sa imi spuna el ce rasista si proasta-i cartea...adica sa se vaiete la mine. Amindoi au avut cursuri de AP in engleza si amindoi cu gura mare si plini de opinii (vor rasufla profesorii usurati cind nu exista neamul meu in liceu)...mereu m-au obligat sa le citesc si eu cartile doar ca sa aiba la cine sa "bitch" despre ele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am facut o prostie mai mare ca bine...bai, dar ce prostie!!!!

 

Copilul mic vrea de mult sa vada Rocky Horror Picture Show live...am primit un email de la servici ca au bilete cu discount. Am sarit pe ele...m-am bucurat de primul rind dar nu mi-a trecut nici o SECUNDA prin cap ca biletele nu sint in Mahattan. 

 

Deci, am cumparat doua bilete la spectacol, costisitoare...la 3 ore distanta. Imi vine sa ma dau cu capul de pereti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am facut o prostie mai mare ca bine...bai, dar ce prostie!!!!

 

Copilul mic vrea de mult sa vada Rocky Horror Picture Show live...am primit un email de la servici ca au bilete cu discount. Am sarit pe ele...m-am bucurat de primul rind dar nu mi-a trecut niciSECUNDA prin cap ca biletele nu sint in Mahattan. 

 

Deci, am cumparat doua bilete la spectacol, costisitoare...la 3 ore distanta. Imi vine sa ma dau cu capul de pereti!

hai ma ca asta te tine in priza!    a inceput fiica-mea cu bilete la spectacole  . 

 

maine in prima zi de scoala mergem  la girls night in , e pentru toate varstele dar e la doi pasi de mine. pentru inceput!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In geanta am "The Bookseller of Kabul"...la comanda copilului cica trebuie sa citesc "Caleb's Crossing" ca sa imi spuna el ce rasista si proasta-i cartea...adica sa se vaiete la mine. Amindoi au avut cursuri de AP in engleza si amindoi cu gura mare si plini de opinii (vor rasufla profesorii usurati cind nu exista neamul meu in liceu)...mereu m-au obligat sa le citesc si eu cartile doar ca sa aiba la cine sa "bitch" despre ele. 

pai si cartea asta o citesti tu in baie?! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...