Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Papelusca, hotelurile in zona aia se invirt undeva la $275/noapte...imi dau lacrimile de usturime!

 

a_alinta, nu prea citesc in baie :) :) Citesc pe canapea, la plaja (iubesc sa citesc la plaja), in tren...pe unde apuc. Citesc carti pentru sufletul meu si apoi citesc "obligata" ce imi baga pe git copiii. Nu mi-a fost de-ajuns cit am fost eu la scoala...le iau si pe ale lor. La naiba ca nu s-au "pupat" profesorii (cu putine exceptii) si au alte materiale de la unul la altul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Papelusca, hotelurile in zona aia se invirt undeva la $275/noapte...imi dau lacrimile de usturime!

 

a_alinta, nu prea citesc in baie :) :) Citesc pe canapea, la plaja (iubesc sa citesc la plaja), in tren...pe unde apuc. Citesc carti pentru sufletul meu si apoi citesc "obligata" ce imi baga pe git copiii. Nu mi-a fost de-ajuns cit am fost eu la scoala...le iau si pe ale lor. La naiba ca nu s-au "pupat" profesorii (cu putine exceptii) si au alte materiale de la unul la altul. 

dar de ce le citesti si pe ale lor? sunt carti de la scoala sau citesc ei carti de la ei vointa si ti le dau si tie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei le citesc pentru la scoala...le place sa aiba cu cine discuta cartea inainte sa se ia la harta cu profesorii la scoala. Cumva, ei au mereu ceva de contrazis, ceva de dezbatut...apoi vin si ma bat pe mine la cap!

 

Mai imi dau si carti care le citesc pentru placere...alea sint mai OK. Au gusturi diferite..Alex le are cu cartile triste...pling de ma rup! Ultima a fost "Flowers for Algernon"...vai, ce am plins. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah Antmill, Flori pentru Algernon e una dintre cele mai tragice carti pe care le-am citit. Dar buna, tare buna.

 

Aqai, e 1 si eu inca nu m-am culcat [:D]... sper curand.

Asa patesc mereu, vin de la cabinet ametita de oboseala, pana ma bag in pat redevin fresh.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ah Antmill, Flori pentru Algernon e una dintre cele mai tragice carti pe care le-am citit. Dar buna, tare buna. Aqai, e 1 si eu inca nu m-am culcat [:D]... sper curand. Asa patesc mereu, vin de la cabinet ametita de oboseala, pana ma bag in pat redevin fresh.

 

Nu esti cuminte!

 

Eu raportez ora 7.30 si in sfarsit am prins 5 min sa stau pur si simplu...

 

Am ras tare azi pe la pranz ca citeam de antmil si fast forwardul ei... in timp ce kilometram pe jos inapoi la munca :))) atata timp am zilele astea.

 

Da' am citit si de tristetea cu plecat copilul... imi pare rau, eu nu stiu cum as fi.

 

Sper ca sotul e mai bine dupa operatii.

 

Gata pauza. S-a terminat antrenamentul de jiu- jitsu, tre' sa- l duc pe alex acasa...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot dormi. Mai sunt vreo 31 de ore pana vin copii Acasa.

 

Sormea imi spunea ca ei a fost cumplit Cand a plecat Baiatu La liceu. V- am spus oare, taman si- a luat doctoratul La o uni americana si s- a intors ieri in ro. Sunt de aseara impreuna cu ai mei:)))

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...