Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

didi, ce putin mai ai pana vin copiii! revedere placuta!

 

Am promis pt Anais poze cu peisaje, vorba Antmilei, repede pana nu vine buflea :)

 

statiunea asta e la baza unui munte mic( vreo 900 m, nu cred ca sunt mai inalti pe acolo, arata f mult ca in apuseni)

 

 

daca vrei sa vezi poze mai relevante si mai profi asa, poti sa google mont tremblant quebec. e taaaare frumos

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lacul de la cabana in care am stat, in mijlocul padurii, e o zona plina plina de lacuri. in lacul asta si-a prins T. pestii inotand sub apa :)))

 

 

 

 

 

si noi inarmati de pescuit pastrav. maaaare esec :) singurul lucru pe care l-am reusit, a fost sa ne dam seama cum se face nodul pescaresc (el) si cum se actually arunca firul (eu)

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, sa va fie de bine mini-vacanta. Mt. Tremblant e super, superb, superb. Noi am mai mers la ski acolo in citeva rinduri...basca dupa lupte seculare am convins-o si pe Buflea sa mergem acolo. Imi place la nebunie statiunea. Nu am reusit niciodata sa mergem acolo vara...poate intr-un an avem noroc.

 

Sotul este chiar acum la chirurg...sper sa fie totul bine ca deja nu mai am eu rabdare. El si-a pierdut ultimile farime de rabdare...e ca un leu in cusca. Se simte nefolositor, se simte ca nu are utilitate, vrea sa se vindece peste noapte. Complicat!

 

Eu ieri am avut zi de sedinte in NYC...cel mic a venit cu o amica in oras sa isi faca cumparaturi (rechizite, haine, etc). I-am momit sa vine la mine la office si i-am scos la lunch la un restaurant koreean. Apoi ne-am coordinat si seara am luat trenul impreuna acasa. Ajunseram la 10:00pm acasa rupti de obositi. In tren am reusit sa halim o juma de bagheta cumparata in statie :) :) :) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai ce simpatice poze! Buflea o sa vrea sa le vada! Doamne si aia in care esti tu cu baietii si Berry e criminala! Ce are Berry pe spate? Ati pus-o si pe ea la carat echipament? 

 

 

yup :) 

 

e un fel de ham peste care se pune ca o sa (sha - precum la cal) si are buzunare sa isi care singura sticlele de apa :)

 

da' n-am avut nevoie de apa, erau paraie izvoare si lacuri peste tot :)

 

ce vraji mai face matzulinul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, sa va fie de bine mini-vacanta. Mt. Tremblant e super, superb, superb. Noi am mai mers la ski acolo in citeva rinduri...basca dupa lupte seculare am convins-o si pe Buflea sa mergem acolo. Imi place la nebunie statiunea. Nu am reusit niciodata sa mergem acolo vara...poate intr-un an avem noroc.

 

 

 

neaparat sa mergeti vara, e al treilea an in care mergem, noi iubim locul ala. daca nu ar fi asa departe, ne-am lua un cottage acolo al nostru :)

 

de fapt, in fiecare an planuim sa-l cumparam si apoi ne dezumflam :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...