Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

yup :) 

 

e un fel de ham peste care se pune ca o sa (sha - precum la cal) si are buzunare sa isi care singura sticlele de apa :)

 

da' n-am avut nevoie de apa, erau paraie izvoare si lacuri peste tot :)

 

ce vraji mai face matzulinul?

Vai ce tare chestie!!! Nu am stiut! Durere sinteti. Excelenta vacanta!

 

Mitzulinul e obraznic si foarte pofticios, nu e chip sa maninci nimic in fata lui, chiar daca el are mincare in farfurie!!! Si se joaca necontenit, cu ce apuca, ca e o bucata de hirtie, ca e undita lui de plastic, ca e o cutie de carton in care se tot ascunde, nu conteaza, joaca si iar joaca. Apoi oboseste si vine sa doarma pe noi. 

 

Printul a terminat azi work experience, obosit nevoie mare, a si plecat pe la 1pm acasa, bine terminase tot ce i se daduse. Vad ca apreciaza cit de obositor e sa muncesti, parca altfel se uita la noi. Daca a zis el ca e mai usor la scoala, e clar. 

 

Se va intoarce sa mai munceasca aici in vacanta de craciun, dar platit de data asta. Ma rog, asta e planul, ca daca o sa aiba o groaza de invatat pentru scoala, nu cred ca il las sa vina. 

 

Miine e la scoala cu tac-su ca se dau rezultatele la examene si asa e modelul, sa mergi cu parintii sa te "suporte" [:-)))] , sau sa te sustina moral, mai pe romaneste. Eu nu pot merge, ca avem o iesire cu firma in Londra, v-am spus deja.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Letitia, ma tot minunez de relatia ta Cu mezinul! Si ma intreb daca am vreo Sansa sa ajung Si eu asa vreodata ( de cand ma stiu nu am suportat pisicile, doar cainii imi plac. Si bineinteles nu in casa) Haha cine stie unde ajung? Deja fiu-meu de nici 4 ani a inceput sa vb de catei. .. ca ce cute sunt, si cum Se joaca etc.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ant, sa dea Domnul sa fie bine in continuare. 

 

Aqai, ce fain e la voi acolo ! SI tu arati foarte bine. bravo ! 

 

Stirile la mine : azi a fost zi de operatie la copilul mare pentru scos masele de minte. Patru dintr-un foc, anestezie generala. Il cam doare si e trist si papa ca un bebe mic ca nu poate altfel. 

Ieri am cumparat un cocoshila "nou" si o gaina. Rasa : cou nu. (Git golas). Culoare : maro cu putin negru, creasta mare si rosie. Asa ca cocosul a fost botezat Dracula. 

 

Anais, ai intrebat mai multe. :) raspund pe rind : 

- cocosul precedent  a fost gasit mort de vecina cit eram noi in vacanta;  cred ca a fost batut de giste. (cele 3 giste care sunt niste proaste si rele)

- am terminat mozaicul din baia foarte mica si trebuie sa dau cu var/vopsea pe perete. Copiii au fost impresionati tare la rubrica "ce vraji a mai facut si maica-mea".  [:D] . Eu mi-am facut public autocritica ca nu mi-a dat prin cap sa acopar toate celea cu o folie de plastic sau cu ziare si am avut un santier foarte murdar, pe care tot eu m-am chinuit sa curat. 

 

In rest, la noi e o vreme frumoasa-frumoasa. 29 de grade. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, foarte frumoase pozele. Si ce locuri, ce peisaje! Ma minunez mereu cat de frumoasa e natura in Ca. Mai ales cand vad poze cu lacurile din Alberta, mi se pare ireale. Dar cred ca e tare departe de voi Alberta. Si daca e departe de voi, de mine e si mai departe [fri]  Dar tot o sa ajung acolo candva. De fapt nu candva, in octombrie 2024, am zis!

Iar tu arati foarte bine, sa va fie de bine vacanta.

Ant, ma bucur ca este bine sotul si va tin pumnii in continuare. Ce vei face cu biletele, te-ai mai gandit?

Leti deci maine aveti zi de distractie in Londra, frumos. Si abia maine vei afla daca a meritat pisica :)) Sunt convinsa ca a meritat-o, astept sa ne spui notele.

Didi, drum bun copiilor. Cine ti-a trimis soro pm?

Mik, ce patanie cu cocosul. Incredibil. Sper ca asta nou sa fie mai longeviv. Dar nu e cam urat cu gatul golas? Chiar i se potriveste numele. De mozaic ce sa zic, jos palaria!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...