Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

super. tine-ma la curent, sper sa ai timp

 

edit ca sa-ti spun ca daca vrei sa vii de seara, avem loc de cazare + transport  [:)]

 

:)) 

hihihi merci

 

daca nu vine colegu cu masina, sunt obligata sa dorm acolo, ca legaturile sunt extrem de proaste. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ziua. Sint inapoi la munculita, dupa un weekend lung, care parca a zburat si n-am facut nimic demn de mentionat. Si la noi e cald tare, dar spre seara se racoreste, cind deschizi geanul vine o briza faina.

 

In rest nimic nou, si al meu incepe scoala pe 6 septembrie (prima zi e zi scurta, scapa la 13.00) apoi sa te tii cu scoala.

 

Mishka e obraznic de nu se mai poate, isi baga nasul in toate, ieri i-am luat lapte pentru pisici, vaiii ce i=a placut! 

 

Noi am inceput un nou serial, Rogue, e bunisor, te tine in suspans. Voi ce mai vedeti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am hotarit la VW Passat...merg azi in pauza de prinz sa il ridic de la dealer. E prima mea masina alba. Am avut la alegere alba sau argintie (v-am zis ca sint cheap si am luat in considerare doar pretul, nu 1000 de alte optiuni inutile - daca vroiam alta culoare, trebuia comandata, nu mai stoc asa divers de 2016, crestea pretul pentru ca aveau alt "trim") asa ca am ales alba. Mazda CX9 care o avem acum este gri-argintie. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Noi ne-am hotarit la VW Passat...merg azi in pauza de prinz sa il ridic de la dealer. E prima mea masina alba. Am avut la alegere alba sau argintie (v-am zis ca sint cheap si am luat in considerare doar pretul, nu 1000 de alte optiuni inutile - daca vroiam alta culoare, trebuia comandata, nu mai stoc asa divers de 2016, crestea pretul pentru ca aveau alt "trim") asa ca am ales alba. Mazda CX9 care o avem acum este gri-argintie.

 

imi plac masinile VW. colegul a avut un passat de la serviciu si a fost super. Eu am un golf gri inchis de la serviciu si in privat un VW Beetle rosu (de care profita vara'mea :-)) ). cu golful am trecut controlul tecnic fara probleme, fara sa ii fac inainte intretinerea la garaj (si are 122 000 km). Idem cu Beetle-ul de 52 000 km). 

In dec. imi schimba masina de serviciu, sper sa nu ma treaca pe frantuzesti (caci asta-i modelul acum in firma).

Nu-mi plac masinile gri deschis :-((

 

sa o stapanesti sanatoasa Antmil  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu soacra, nici a mea nu ne-a ajutat, dar pentru fratele sotului au facut totul. Nu numai timp au alocat ci si bani. Drept urmare nu i-am invitat pe la mine cu anii, desi stiu ce mult isi doreau sa vina sa viziteze, nu sa aiba grija de nepot [:D] .

 

Apoi de cite ori am avut ocazia le=am reprosat asta. Nu au avut nici o datorie fata de noi sa ne creasca copilul, nici nu as fi vrut, dar discriminarea pe care au facut=o intre frati a fsot strigatoare la cer, nu vreti sa stiti. Puteau macar de politete sa intrebe daca avem nevoie de ajutor cit a fost copkilul mic, iar eu aveam servici full time+scoala, as fi spus oricum nu, dar ei ar fi fost in my good books. Acum le pare rau. prea tirziu. Timpul nu se mai poate da inapoi, le-am spus-o de la obraz.

 

Acum sintem in relatii ok, sint fericita ca sintem departe, apreciez asta.

 

Cu cumnatii sintem in relatii foarte bune. Imi sint dragi amindoi, mai ales cumnata, iar baiatul lor, care imi era tare antipatic de mic, s-a transformat intr-un adolescent foarte hazos si prietenos. All good now.  Tot planuiesc o vacanta impreuna cu ei prin Spania, sa vedem daca o iesi ceva la anul poate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, asa de mult imi place cum vorbesti de Mishka!!!! Credeam ca doar eu sint cu o doaga lipsa ca ma atasesz asa de mult de animalele mele. Mi-s dragi ciinii mei si le duc lipsa cind plec de acasa!

 

Imi place cum se cuibaresc linga mine pe canapea si stau asa lipiti. By the way, ma uit la ultimul sezon din Vikings (asta ca sa raspund la intrebarea ta de mai sus cu serialele). Imi place si Frankie & Grace (parca asa ii zice)...am vazut episoade pe sarite (se uita fimiu mic) si mi-a placut. E cu Jane Fonda si Lily Tomlin. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ma bucur ca ti-e drag pisoiul si ca totul decurge bine; caci imi amintesc ce ingrijorata erai de idee, si cate intrebari ti-ai pus :-)) Mi-ar placea sa o vad asa si pe Buflea :-))

[:-)))]  [:-)))] Nu cred ca o sa se intimple prea curind!!!!

 

Eu de-abia astept sa se intoarca Buflea acasa, sa mai dea si pe aici. Si Elyda! Mi-e dor de ele!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...