Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Carolina pai asa e cand stai la ocean, vrei munti cu lacuri si brazi :)) Sa va fie de bine.

Succes cu sportul. Ai citit ca m-am lasat complet de zahar, carne si gluten? Nici mie nu-mi vine sa cred. A adus barbatul ieri o cutie cu praline belgiene de la Leonidas, din obisnuinta am deschis-o si am luat una, apoi mi-am amintit ca nu mai mananc si am pus-o la loc. Barbatul si mai ales copiii sunt consternati.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 992
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 ...vor telefoane chinezești, unele de care are toata lumea in Romania si de care noi nu am auzit ...spuneti voi marca aia, ca eu nici nu o pot pronunta ...au invatat sa danseze brasoveanca, stiu si disprețuiesc manelele si concluzia lui Alex a fost urmatoarea :

 

3 lucruri imi plac in Romania: mancarea, peisajele naturale si fetele :)) ...spuneti voi, ce imi pot dori mai mult ?

 

Cred că este vorba de smartphone-urile Huawei, ele sunt din Republica Populară Chineză, într-adevăr sunt foarte apreciate la noi, am înțeles că sunt apreciate ca foarte bune și pe plan mondial, și sunt destul de scumpe, nu sunt niște simple chinezării ieftine. 

 

http://consumer.huawei.com/en/mobile-phones/index.htm

 

Iar melodia de la Catena este asta, pe noi ne-au înnebunit la tv cu reclamele la Farmacia Catena :)))

 

 

 

Îmi pare tare bine Buflea că s-au simțit atât de bine copiii tăi în vacanță aici.  [:)]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, te cred pe cuvant ca e hipoalergenica, dar la cati bani am dat si voi mai da pe cainele asta al nostru, dorit cu ardoare de copii si uitat a 2-a zi de Craciun, nu mai dau bani si pe o matza, pe care cred ca mi-ar smotoci-o cainele (care de fapt e catzea) de nu s-ar vedea, la ce "iubitoare" de pisicile din cartier o vad...

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))] Corect! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, sa iti fie de bine vacanta.

 

Superb ai povestit. Cel mai mult mi a placut turneul cu fetele, mi as dori si eu asa ceva...

 

Voiam sa iti spun de fapt ca eu am telefon Huawei cumparat de aici si e foarte fiabil. Foarte bun  raport calitate pret. Stiam de firma asta pentru ca erau cel mai important client al firmei de echipament electronic la care am lucrat un timp.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaa, da ...astea sunt telefoanele - Huawei ...toata lumea intalnita in Romania are aceste telefoane, asta daca nu are IPhone ...cand spun toata lumea, ma refer la cei din familia mea, prieteni, pana si copiii Laurei aveau Huawei.

 

Eu n-am auzit pana acum de marca asta, dar mi-a spus Alex ca costă undeva la $400, ceea ce mi se pare aproape cat un Samsung.

Vad ca au aparut si in Canada ...Fleur, dar tu de unde l-ai cumparat ? Vand dealerii asa ceva ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Daaaa, da ...astea sunt telefoanele - Huawei ...toata lumea intalnita in Romania are aceste telefoane, asta daca nu are IPhone ...cand spun toata lumea, ma refer la cei din familia mea, prieteni, pana si copiii Laurei aveau Huawei. Eu n-am auzit pana acum de marca asta, dar mi-a spus Alex ca costă undeva la $400, ceea ce mi se pare aproape cat un Samsung.Vad ca au aparut si in Canada ...Fleur, dar tu de unde l-ai cumparat ? Vand dealerii asa ceva ?

 

Eu l am cumparat cu abonament, a fost ieftin, ceva in jur de $150, platit in rate cu abonamentul. Fi miu mi a crapat primul telefon si am cumparat al doilea, identic, intre timp se ieftinise si mai mult ca era model mai vechi.

Initial la Public Mobile, intre timp devenit Telus. Nu cred ca astia s la voi.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A venit kendama azi ...e in extaz. Poate face unele tricks, simple banuiesc ...inteleg ca au si diverse nume. Imi place ca il mai scoate de pe net si xbox. Va dati seama ca doua luni nu a gustat asa ceva decat prin tabara, de pe la alti copii ?

 

Flavia nu e pasionată. ..ei ii place muzica. Asculta si stie pe de rost o melodie lenta a Andrei si una a Alexandrei Stan ...si cica printre fetele Romaniei se poarta tworking-ul foarte mult ...cam îndrăzneț dansul asta dupa mine, dar deh ...

 

Au mai spus copiii mei ca copiii ju prea fac sport, nu se duc pe la clase asa ca noi ...eu banuiesc ca este din cauza ca poate se joaca liber, pe maidan si nu trebuie parintii sa le plateasca activități.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu l am cumparat cu abonament, a fost ieftin, ceva in jur de $150, platit in rate cu abonamentul. Fi miu mi a crapat primul telefon si am cumparat al doilea, identic, intre timp se ieftinise si mai mult ca era model mai vechi. Initial la Public Mobile, intre timp devenit Telus. Nu cred ca astia s la voi.

 

Eu nu am vazut oferta acestui telefon la noi, dar toata lumea din Romania spune ca sunt foarte bune. In materie de androizi, aici se face reclama agresiva pe Samsung ...dar par ca au acelasi preț. Zice Alex ca s-a ajuns la modelul 9, aveau copii in tabara ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am vazut oferta acestui telefon la noi, dar toata lumea din Romania spune ca sunt foarte bune. In materie de androizi, aici se face reclama agresiva pe Samsung ...dar par ca au acelasi preț. Zice Alex ca s-a ajuns la modelul 9, aveau copii in tabara ...

Are la target Si la WalMart  marca pasta

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...