Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Înțărcare pisici


Recommended Posts

aaa, si eu am vazut recent o fantana pentru pisici intr-un pet-shop si chiar ma intrebam daca e pentru apa de baut sau e pe post de toaleta pentru pisici [:-)))] [:-)))] [:-)))]

semana cu cea din poza de mai jos

http://www.maxi-pet.ro/BinaryLibrary/d5ac8fc4-9925-4268-865e-d98c97366af4/Resized_02cb2cf9-6fa7-4f4b-b879-33004b321e5a/600_600.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Multe sint in jur de 20 de lire dupa cum vad eu. Problema mea e alta, o sa-mi susure in cap fintina asta non stop? Ca nu cred ca mi-ar place sa o tot aud in bucatarie sau unde m-oi hotari sa o pun.

 

Sunt alimentate la priza, deci se poate opri, mai ales ca trebuie sa le mai speli, sa improspatezi apa si sa schimbi nu's ce filtru, la un anumit interval de timp. Daca nu, poti lua o adapatoare simpla, cu rezervor de apa, care functioneaza pe principiul gravitatiei. Mai merg la pisici acele adapatoare pentru iepuri sau hamsteri, ce se agata de cusca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Motanul nostru (4 ani are) nu bea apa acasa...dar ii place laptele...si pe-ala il bea din cand in cand, nu mereu...cand era mic ii luam lapte special pt pisici, apoi am trecut la lapte normal...apa bea insa de la vecini din gradina, au o prelata pusa peste groapa cu nisip unde se joaca cei mici, prelata care se umple cu apa cand ploua..si de-acolo bea...o fi apa de ploaie mai buna  [:)]

El mananca insa si mancare umeda zilnic, asa ca presupun ca de-aia nu prea bea apa.

 

Pisica vecinilor bea de ex.apa de la robinetul de la baie; cum te duci la baie, cum se urca pe chiuveta...al nostru cand aude apa la baie, fuge de rupe pamantul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum e posibil ca pisica sa dispara cu 2 pisicutzi nascuti de o saptamana? ?:(((((

Ii amenajasem pe terasa inchisa, sa nu intre cainele, terasa mea e mare si totusi dr vet.,mi.a spus ca posibil sa se fii simtind stresata. Eu in curte am un beangle si cine cunoaste rasa stie ca e zvapaiata.

Cainele cam latra la pisica peste grilaj, copilul ii cam vizita. ..or fii fugit ca s.or fii s8mtit amenintati? :((((((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum e posibil ca pisica sa dispara cu 2 pisicutzi nascuti de o saptamana? ?:((((( Ii amenajasem pe terasa inchisa, sa nu intre cainele, terasa mea e mare si totusi dr vet.,mi.a spus ca posibil sa se fii simtind stresata. Eu in curte am un beangle si cine cunoaste rasa stie ca e zvapaiata. Cainele cam latra la pisica peste grilaj, copilul ii cam vizita. ..or fii fugit ca s.or fii s8mtit amenintati? :((((((

 

probabil pisica-mama i-a luat si i-a ascuns pe undeva, la adapost. ar trebui s-o cauti prin apropierea casei, in locurile mai ferite...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...