Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Înțărcare pisici


Recommended Posts

Aseară am mai făcut o încercare, le-am dat din nou mâncare din plic (am mărunțit-o cât am putut cu o furculiță). Și parcă Rocket e pe calea cea bună, a și mâncat un pic (bine, după ce sugea aspicul cât putea  [:)] ). N-a mâncat tot din castron, ca ceilalți, dar a fost mai bine ca prima oară.

 

Apă încă nu știu dacă beau, eu le tot pun și le schimb apa din țarc. Oricum litiera e plină de bulgărași (o curăț de obicei după ce le dau de mâncare).

 

Deci rețeta este, se pare, multă răbdare  [:)] . Mulțumesc pentru sfaturi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daniela, eram curioasa daca ai cumparat pentru Rocket un pliculet din ala de care am zis, Royal Canin kitten, ca nu am intalnit inca pisic sa nu se bata turcii la gura lui cand papa din el.

 

Daca litiera e plina de bulgari chiar nu ai de ce sa-ti faci probleme.

Succes in continuare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anais, n-am găsit plicuri de Royal Canin Kitten, am fost în 3 magazine. Ieri la unul aveau în raft doar cutia, nu aveau plicuri. Mai caut.

 

Între timp le-am mai schimbat plicurile, Rocket a mai mâncat și mai bine, și mai rău. Încă nu pricepe că nu mai trebuie să sugă :). Perseverez, că nu am ce face :).

 

Azi am văzut-o pe pisicuța cea mai mică când bea apă din vas, deci și cu apa se dau pe brazdă. Dacă o au acolo, probabil mai beau din ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...