Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pinguinii cu lotca pe garlițele Dunarii


Recommended Posts

 

 

Da, noi, anul trecut. Nu au primit-o pe Vivi pentru ca au zis ca e prea mica [:D] si ca nu se descurca la catarat. Parcul e fain. Sau asa mi s-a parut mie....

 

Daca a ta nu se descurca la catarat inseamna ca a mea nu se va descurca nici sa priveasca...

Cred ca o sa mergem, daca tot avem bilete.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 753
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutari de la soare. Azi nu ma mai prindeti in casa, ma duc sa ma incarc in gradina, Rox stie.

 

Strumph, bafta la ce ti-ai propus. Ar cam fi cazul sa iti trimit si eu vederea din Barcelona  [:I] ]. Sa vad cand ajung la posta.

La lenjerii calc doar fetele de perna [:D].  

 

Si tot despre lenjerii: Pandesc reducerile ca am vazut pe site une faina la M&S, da' 50 de lire nu ma indur sa dau pe ea. Si am ramas uimita sa vad ca firme cu staif vand cu mare succes lenjerii din amestec de bbc cu poliester, cam 50%-50% dar uneori chiar mai mulr poli. Da' na', in tara asta nu e cam niciodata atat se cald cat sa transpiri noaptea [:D].

 

Ella, ce patanie cu oglinda. Bine ca a fost totul bine si nu au patit ei ceva. Nici 700ron nu-s bani din copaci, da' na, astia-s soferii, cu ei defilam!

 

Miha, tu pomeneai de vederi de pe litoral? Am observat si eu cat de putin se 'vinde' turismul la noi: nu tu magneti, vederi, tricouri, farfurii decorative etc

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

raportez o durere de cap infernala si o stare de greata. Habar nu am de la ce. Sper sa treaca.

 

Anja, multa bafta la turneu!

 

Mihaela, ma bucur ca ati ajuns la Vulcanii Noroiosi, asa frumos ai povestit!

 

Ella, ce patanie cu oglinda. Si eu il mai temperez pe al meu ca se enerveaza cand vin altii cu viteza si se baga in fata.

 

Black, am admirat-o pe Vivi la catarat.

 

Strumphi zic si eu ca fetele, fa numai ce poti.

 

Mai vroiam sa zic ceva, dar....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua și de la mine!

 

Voiam să-i spun lui Strumfi să nu se streseze prea tare cu musafirii. Ai noștri au fost tare ok (deși eu nu-i cunoșteam, iar al meu îi văzuse o singură dată la Montreal). 

 

 

 

nici eu nu ii cunosc, Nick cici atat, nu i-a vazut in viata lui. Eu doar pe ea o stiu ca am vazut-o odata vara trecuta, medic fiind si prietena sora mii am fost la ea la o ecografie, dar pe copiii si pe sotul ei nu ii stiu deloc. 

 

de asta ma si stresez atata, ca daca era vreo sora ori prieteni de ii stiam era ok, dar asa nu ii stiu si nu vreau sa fac impresie proasta [:D]

 

mda.. ma doare capul rau rau, desi am luat un fasconal acum 2 ore si a mai venit si instalatorul si mi-a spart baia mica de la parter, perete, podea, tot... si curatenia nu am facut-o nici pe un sfert... si aveam la spalat o masina si mi-a oprit-o.. si musafirii diseara la 8  is la usa mea...

 

sa va mai spun ca ma doare capul?  [smulgpar]  [smulgpar]  [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am o problemuta casnica: am rufe care miros urat ca au stat neintinse (mai precis le-am spalat marti, le-am scos afara cand a fost un pic de vant si nu ploua, apoi le-a plouat peste noapte ca am uitat de ele, miercuri le-am spalat iar si azi mi-am

amintit ca sunt inca in masina [batcap]). Le-am scos in curte la soare, dar de la stat in masina si poate si de la atata aparaie, miros statut. Ce pot sa le mai fac acum? De aruncat nu as vrea, asa cum sunt nu pot sa le pun in dulap ca imi imput si celelalte haine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 La agentia de unde am cumparat aveau o oferta si am primit bilete la parcul de aventura de la neptun. A fost careva?

 

da, noi mergem des de anul trecut de cand s-a deschis. Copiilor le place mult.

 

Blackcat, da, e o problema inaltimea pentru ca in anumite parti ale traseelor trebuie sa se tina cu mainile in sus de ceva opritori. Cand ati fost, inainte de august? Ca atunci s-au deschis inca 2 trasee usoare sau pentru cei mai mici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...